Ankieta: Najlepszy cykliczny tekst na forum ;)
1) Jak dam radę/nie będzie padać/nie zdechnie mi chomik to będę.
2) Jakie tempo?
3) Grzenio pozdrawia.
4) Tradycyjnie zapytam: czym był przypięty?
5) Szosa czy teren?
6) O 15:08 na Nadbystrzyckiej/Armi Krajowej/Jana Pawła jeszcze mieli...
7) Kolejna porcja fotek mojego Skota.
8) Asfalcikiem to samochodzikiem.
9) Holden/Bart/Szymek się zatarł.
10) Lepiej trochę dozbierać i kupić carbonowe/105/XT.
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy teksty na forum ;)
#1
Hej

Tak mi się dziś przypomniało kilka kultowych tekstów z forum. Proponuję więc mały plebiscyt wśród tych najlepszych. Ale nie tych, które gdzieś raz czy dwa wystąpiły, bo je można by wykopywać miesiącami, ale takich pojawiających się cyklicznie. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka i na luzie Smile Głosować można na maksymalnie trzy teksty.

A pozostałe, których nie wymieniłem śmiało wpisujcie pod moim postem.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
To ja zacytuje ciebie: "Panowie, nie ma czasu, jedziemy!!".
Wprawdzie nie z forum, ale prosze o wlaczenie do listy Smile
Odpowiedz
#3
Do ankiety muszą być z forum Wink Tych spoza forum to samego Barta by się co najmniej 5 kultowych znalazło Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Grzesiek, ta ankieta jest niefajna.
Inaczej mówiąc- sugeruje niektórym różne rzeczy i piętnuje ich.
Piszą niektórzy głupio no bo tak to już jest.
To nie jest klub ludzi rozkochanych w ciekawym pisaniu poprawną polszczyzną.
Ot taki sobie pomarańczowy portalik jakich wiele.
I ludzie różnie tu piszą. Cóż zrobisz?
Wszyscy robimy i mówimy głupio, niektórzy często inni bardzo rzadko.

Nie rozbudzaj niezdrowych emocji to bedzie nam wszystkim fajniej.

Czym innym jest pilnowanie porządku na forum a czym innym zabawa w cyberwatażkę.
Ode mnie tyle. Miłego wieczora wszystkim pięknie piszącym i brzydko i nudnie piszącym.
Odpowiedz
#5
Podpisuje się pod tym co napisał Marcin ryncami i nogami obiema 8-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#6
Ja jestem niefajny to i ankieta jest niefajna, nie powinno Cię to dziwić. Nie miałem na celu rozbudzać złych emocji, ale że Twoje są pewnie w stałym czuwaniu to i nie było trudno je obudzić.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Ja bym dorzucił coś w stylu "Jurek nas urwał" "Jurek nas zostawił" "Jurek za mocno na... duszał w pedał" ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):Ja jestem niefajny to i ankieta jest niefajna
Grzesiu, Marcin nigdzie nie wspomniał o tym, że jesteś niefajny. Chyba, że Ty wiesz lepiej :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
"Ja jestem niefajny to i ankieta jest niefajna"

Wnioskuję o dodanie tego tekstu do ankiety.Wink
No chyba, że stworzyć ranking na najprawdziwszy tekst na forum. hahaha :mrgreen:
taki żart Smile
Odpowiedz
#10
MG napisał o kalendarzu z nagimi facetami i wszystko się wydało:

Ja bym nie kupił, i jak by zamiast facetów były dziewczyny to też nie. Jakoś nie leży mi ... nic ładnego ciekawego. Chociaż jak się przyjrzałem to 2 foty się spodobały Smile

marcin0604 napisał onegdaj :

Mijając w drodze nad lubelskie Baden- Baden zasuszoną staruszkę od lat niezmiennie cisnącą swojego damkowego wheelera uśmiechnąłem się do samego siebie

Powrót był pod wiatr a z naprzeciwka niczym niemiecka torpeda wystrzelona z u- boota gnał nikt inny jak wujek Jurek łopocząc sakwami i coś tam narzekając na aurę.
"Znów się widzimy" wycedził a grymas jego twarzy przywołał żywo wspomnienie "Stawki większej niż życie" i hauptsturmfuhrera Brunera.

Ponadto żądamy by koń miał lampkę zadnią montowaną do sztycy a także minimum czołówkę

Kuba napisał:

Kiedyś miałem wątpliwą (dla kolegi) przyjemność poinformowania kolegi o tym że jakaś kupa (psia zapewne) ulokowała się na jego kole, łańcuchu, bluzie i twarzy. Całe osiedle słyszało jego zdanie na ten temat.

Ja kiedyś dostałem wróblem w głowę. Chyba mnie nie zauważył. Kury podobno zawsze biegną w stronę gospodarstwa. Ale nie wiem ile w tym prawdy.

Karcer napisał :

Wczoraj na treningu potrącił mnie lecący ptak. Musiałem wykazać się małą ekwilibrystyką, aby nie oberwać centralnie w twarz. Ostatecznie ptak odbił się od mojego ramienia, zaczepił o dłoń i polecił w krzaki z których przed chwilą wyleciał. Na szczęście było to coś małego i nie wytrąciło mnie z linii jazdy, ponieważ po mojej lewej stronie jechały samochody.

PrażonyRabarbar spłodził :

A mnie gołębie w czasie ostatniej zimy z mojego parapetu zrobiły sobie szalet miejski.
I za przeproszeniem, narobiły kupę wielkości mojej dłoni.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości