Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czwartek, 23 lipca
#11
Jak nasze Panie będą tak jeździć to wystraszą ;-) resztę dziewczyn, które chciałyby się dołączyć. Jak zwykle na kobiecych ustawkach jeździ się najszybciej :mrgreen:
Dzisiaj pod lkj-tem stawiło się 16 osób. Niestety nie wymienię wszystkich bo moja pamięć jest ulotna. Pojawiły się trzy nowe dziewczyny, może się odezwą. Dwie trochę na próbę, ale dojechały do lotniska w Radawcu i wróciły. Mam nadzieję, że się nie zrażą do następnych wyjazdów. W galerii zaledwie parę zdjątek bo przy tej szybkości :-D nie bardzo dało się robić. Ogólnie sympatycznie spędzony wieczór z 45 km na liczniku.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
To przeciez jakis juz peletonik bylSmile
Odpowiedz
#13
Ja mam 70,5 door to door Smile

Ustawka ok, na następny raz przydałoby się trochę więcej terenu Wink Mam nadzieję, że tak liczna grupa wyjeżdżać spod LKJ coraz częściej Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Spodziewałem się, że będzie dzisiaj dużo narodu, ale nie wiedziałem, że aż tyle. Na męskie ustawki ostatnio tyle nie przychodzi.
Dla poprawy nastroju znajduję sobie szybciutko wytłumaczenie, że przecież damskie ustawki są tylko raz w tygodniu i stąd takie wzięcie 8-)
Sam nie wiem jak to powiedzieć, żeby się nie narazić, bo nawet Jurek określił, że mam ton mentorski, więc aż się boję Confusedhock: , ale wspomniany sam to zauważył, więc ja tylko potwierdzę: rwiecie dziewczyny z kopyta :-D , ale rozumiem - czasami nieokiełznane emocje biorą górę ;-)
Żeby nie było, że coś mi się nie podobało - już teraz piszę się na następny raz :-)
Dzięki.
Odpowiedz
#15
Wieśko napisał(a):rwiecie dziewczyny z kopyta :-D
Kto rwał to rwał :-D Dobrze, że ja dzisiaj z tyłu jechałam to mnie ta uwaga nie dotyczy. Podobno to ja mam uważac żeby nie zgubic reszty ale dzisiaj ta reszta chciała zgubic mnieSmile
Dzięki Panowie za dętkę :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#16
Dzięki za miłą jazdę :-D Świetnie mi się jechało, zwłaszcza przez las ;-) Do następnego...
Odpowiedz
#17
Również przybyłem pod lkj i byłem zaskoczony frekwencją.
U mnie na liczniku pojawiło się skromne 42km.

TU

jest zapis jak się wymienia dętkę na ustawkach RowerowegoLublina.org
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#18
Jurek S napisał(a):...Dzisiaj pod lkj-tem stawiło się 16 osób...
Ładnie, ładnie :-D czyli udało się Wam utworzyć kolumnę (15 jednośladów). Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie załatwiać pozwolenie na przejazd he he, żartuję. Czas pomyśleć chyba o ubezpieczeniu...
Niestety na razie praca nie pozwala na wspólne pedałowanie, ale z niektórymi osobami uda mi się spotkać już w sobotę na kajakach.

Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
#19
Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie, chociaż powiem szczerze, że na początku taka ilość rowerzystek/ów nieco mnie hmmm speszyła ... :roll:
Poza tym zdementuje te wredne ploty o tempie - średnia mocno poniżej 20 :-P , a co do gubienia to pani wicekierowniczka zgubiła się tylko raz i do tego na prostej więc się nie liczy ;-)
a generalnie ok. 30 km w spokojnym tempie to jest właśnie to o co chodzi na tych ustawkach, można się fajnie zrelaksować, a nie zmęczyć :mrgreen:
no i jeszcze proponuję włączyć na stałe przerwę na Big Milka do ustawki 8-)
Odpowiedz
#20
no mi się bardzo przyjemnie jechało, im więcej narodu tym przyjemniej Big Grin ... tylko jak dal mnie to dystans mógłby być dłuższy, tempo bardzo ok :mrgreen:
to do następnego 8-)
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości