Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.01.2012, godz.11.00, Spół.Pracy/Związkowa
#1
Wygląda na to, że ustabilizowała się pogoda na jazdę :lol:
Jeżeli nie urodzi się jakiś deszczyk (śnieg może) to wybieram się na krótką przejażdżkę niebieskim szlakiem do Pliszczyna, dalej też trochę terenowo Ciecierzyn, Dys i powrót przez Elizówkę. Dystans od ustawki ok 25km.
Trzeba coś robić bo nas (was) "żwawe dziadki" przeskoczą
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Na ten czas jadę.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#3
Pamiętajcie o zdjęciach , to ja też będę miał okazję brać udział wirtualnie przed komputerem ;-) , a w Realu do zobaczenia na wiosnę .
Odpowiedz
#4
Kurcze nie wiedziałem o ustawce :-( , chętnie bym się przyłączył. Ale sam zrobiłem dziś dystans 23 km po Starym Gaju,Zemborzycach i Dąbrowie. Może uda się następnym razem wspólnie pojeździć.
Odpowiedz
#5
woody napisał(a):Kurcze nie wiedziałem o ustawce :-( , chętnie bym się przyłączył. Ale sam zrobiłem dziś dystans 23 km po Starym Gaju,Zemborzycach i Dąbrowie. Może uda się następnym razem wspólnie pojeździć.

No nie mów, że Cię ta jazda rozłozyła :-D . My oczywiście jedziemy - w realu. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):No nie mów, że Cię ta jazda rozłozyła :-D

Jurek, muszę się przyznać :oops: , że wczoraj po powrocie do domu długo do siebie dochodziłem nim nabrałem sił. Nie wiem czy to moja forma po chorobie tak spadła czy w rzeczywistości jazda po śniegu tak daje w kość. Ale zabawa/jazda po śniegu przednia.
Odpowiedz
#7
No to zimowa Ciemięga zrobiona. Dzięki Marcinowi i Krzyśkowi za towarzystwo. Bardzo fajnie jeździ się po sniegu, ale rzeczywiście daje trochę w kość.
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... waCiemiega
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Ja także dziękuję za zimową ustawkę mi z dojazdem do domy wyszło Dst: 47,8km
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#9
Spóżniony ale zadowolony.Dzięki chłopaki za fajną jazdę śnieżną.Było miejscami wolno,stromo,ślisko,ale dali radę.Z domu do domu 45km.pzdr.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości