Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.01, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#11
dzieki za fajoski czadzik!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#12
Fotki są... Niestety niewiele, bo bateria mi zdechła Undecided . Wrzucę jakoś w weekend.
Coś też jeszcze naskrobię mniej lub bardziej inteligentnego dla mmlublin, co by lud Lublina dowiedział się, że my nie pękamy, nawet gdy samochody już zamarzają na skrzyżowaniach :-P :mrgreen: :-P .
Odpowiedz
#13
Dzięki za wspólny przejazd ogólnie było zimno :-) za wolno a dla niektórych za szybko :oops: i jeszcze pani LSW mnie samochodem podjeżdżała w tylne kolo WTF było czerwone
?
Przytrzymałem ją wszyscy pojechali potem wolno ja.
Pytanie :
Czy tak się jeździ w Świdniku - po rowerzystach ?
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#14
http://www.mmlublin.pl/401194/2012/1/28 ... egory=news
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#15
KrzysiekP, to nie że tak się jeździ w Świdniku, ale raczej wczoraj się tak się jeździło. Jakoś tak obrodziło w nerwusów i innych frustratów. Pewnie występuje tu jakaś korelacja z nastostopniowym mrozem... ale nie wiem jaka.
Odpowiedz
#16
KrzysiekP napisał(a):Dzięki za wspólny przejazd ogólnie było zimno :-) za wolno a dla niektórych za szybko :oops: i jeszcze pani LSW mnie samochodem podjeżdżała w tylne kolo WTF było czerwone
?
Przytrzymałem ją wszyscy pojechali potem wolno ja.
Pytanie :
Czy tak się jeździ w Świdniku - po rowerzystach ?

w Świdniku by po Tobie przejechała, ale uznała, że w Lublinie nie wypada Wink
Grzegorz
Odpowiedz
#17
Fotki. Niestety, wiele więcej niż było w mmlublin, nie udało mi się wydusić.

Foty z Masy

Zgodnie z obietnicą nie wrzuciłem fotek pewnej "kompromitacji" na prośbę zainteresowanego (taki drobiazg, że te zdjęcia i tak nie wyszły, pomińmy :-P ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#18
mamut77 napisał(a):Fotki. Niestety, wiele więcej niż było w mmlublin, nie udało mi się wydusić.

Foty z Masy

Zgodnie z obietnicą nie wrzuciłem fotek pewnej "kompromitacji" na prośbę zainteresowanego (taki drobiazg, że te zdjęcia i tak nie wyszły, pomińmy :-P ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to chyba ja.
dzięki mammut77 :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości