Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warunki nad zalewem
#1
Witam wszystkich, chciałbym zapytać, czy ktoś wie jak z warunkami do jazdy nad zalewem? Ścieżka rowerowa dojazdowa w miarę ogarnięta czy mokra / zaśnieżona? Wolałbym się nie wpakować w jakieś wielkie bagno, za wszystkie odpowiedzi dziękuje a jeśli temat jest w złym dziale to przepraszam - odpowiedniejszego nie znalazłem.
Odpowiedz
#2
Ja wybrałem się w poniedziałek. Nie przejezdna ściąga na bok i nie da się w ogóle jechać. Koło LKJ-u zawróciłem bo goniłem aż 11km/h.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#3
Grzegonz, tak na dobrą sprawę musisz sam sprawdzić, czy dasz radę. Mam wrażenie, że to jest mocno indywidualna sprawa.
Z jednej strony widzę rowerzystów, którzy przejeżdżają tam, gdzie ja nie daję rady.
Z drugiej zdarzyło mi się już jechać śmieszką na Smorawińskiego, której ani nie odśnieżano, ani nie odladzano, ani nawet nie sypano piachem i podczas gdy ja nie miałem większych problemów, inny rowerzysta miał wyraźnie kłopoty z jazdą. Nawet miałem stracha, że mi się wykopyrtnie pod koła, gdy będę próbował wyprzedzać.

Nad samym Zalewem w ostatnich latach bywało odśnieżane, włącznie z tą ścieżką biegnącą przez las.
Odpowiedz
#4
koperek118 napisał(a):Ja wybrałem się w poniedziałek. Nie przejezdna ściąga na bok i nie da się w ogóle jechać. Koło LKJ-u zawróciłem bo goniłem aż 11km/h.
Ja w niedzielę objechałem prawie cały zalew i oprócz błocka to normalnie się jechało. Jak to w zimie.
Odpowiedz
#5
A wiecie jak wygląda sytuacja z lodem nad Zalewem? Łowi ktoś, zna kogoś kto w rybnych klimatach gustuje? O grubość rzecz jasna się rozchodzi:>
Podpisu brak
Odpowiedz
#6
hej, lód wygląda na gruby, widziałem trech kolesi na tafli, jak się przechadzali daleko od brzegu.
Odpowiedz
#7
Z tym lodem to bym uważał. Raz, że mrozu porządnego nie było, a dwa, że przez zalew przepływa Bystrzyca, więc woda stała to to nie jest.

http://www.mmlublin.pl/401233/2012/1/28 ... egory=news
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości