Jurek S   22-07-2009, 21:04
#1
Pozwoliłem sobie taki temacik wrzucić bo wiem, że dzisiaj parę osób jechało bez zgłaszania na forum co i ja uczyniłem. Wybrałem się w okolicach 18 w okolice lkj, ale z zamiarem promowania RL. Ustawiłem sie na przejściu i w kilkanaście minut rozdałem ponad 50 (tyle miałem) wizytówek. Przeprowadziłem sporo rozmów z sympatycznymi gośćmi i jeszcze bardziej sympatycznymi Paniami. A później zrobiłem standardzik przez Tereszyn (42km) w tempie jak dla mnie oszałamiającym 25km/h.
Może niektórzy pochwalą się dzisiejszymi wynikami :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
perceive   22-07-2009, 21:36
#2
Ja dzisiaj w super rekreacyjnym tempie z moim ojcem w ramach doprowadzania nóg do stanu normalności po wyjeździe w góry - zrobiłam niecałe 30km dookoła zalewu głównie poza asfaltem.
Guzi   22-07-2009, 21:38
#3
Ja dziś w stroju cywilnym śmigałem przez Stary Gaj do Stasina, spotkać się ze znajomym. Mimo, że w miare dobrze się jechało to średnia nie wyszła oszałamiająca bo jakies 24km/h. Sam dostałem od Ciebie ulotkę, gdyż jedno spotkanie na pizzy nie wystarczyło, żeby mnie zapamiętać.;-) Mimo, że przejeżdzałem o godzinie 18 koło lkj, Pań jakoś nie widziałem :-P
matikemk   22-07-2009, 21:52
#4
Witam,

Dziś po godzinie 17 wszedłem na forum by sprawdzić czy ktoś nie zaproponował ustawki. Niestety ja sam jestem nowy i wolałbym się podłączyć na początku do jakiejś grupy 8-)
Jak się okazało dziś znów czekała mnie samotna wyprawa, ale nie było źle.

Śmigałem:
Stasin-Marynin-Kozubszczyzna-las za urzędem gminy Konopnica-Lipniak-ul. Laskowa- ul. Raszyńska- os. Świt - os. Poręba- ul. Węglinek - Stary Gaj(tam się trochę pokręciłem)- Stasin- dom :mrgreen:

Jako świeży nie znam jeszcze dobrze terenów do jazdy na rowerze wokół Lublina, można powiedzieć dopiero przeprowadzam rekonesans :-P w przyszłości chętnie dołączę się do bardziej doświadczonych bikerów z tego forum ;-)

pozdrower ;-)
KermitOZ   22-07-2009, 23:05
#5
No ja z Karolą też dziś się tajniaczyliśmy. Ustawka lajtowa, ale myślę, że założenie dla niej oddzielnego wątku to dobry pomysł: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopi...=4279#4279

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.