Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
52 MGNIENIA - Wernisaż wystawy końcowej
#1
[Obrazek: Zaproszenie800.jpg]
Odpowiedz
#2
Jaka jest tematyka projektu/wystawy?
Odpowiedz
#3
Projekt polegał na tym, że przez 52 tygodnie 2011 roku były robione zdjęcia ogólnie życia Lublina. Po czym w każdym tygodniu było głosowanie na najlepsze zdjęcie. Półmetkiem projektu był Alley Fot o którym pisał w czerwcu Grzesiek. A co będzie na wystawie - nie wiem, chyba najlepsze zdjęcia (te z 1 miejsc ?)
Odpowiedz
#4
tak 52a najlepsze zdjęcia a może coś jeszcze
Odpowiedz
#5
Wernisaż jak zawsze połączony z możliwością poznania autorów najlepszych prac osobiście. Wybranie najlepszego zdjęcia i wręczenie pamiątkowych dyplomów. A dokładniej napiszę jak się zobaczę z organizatorem tego pomysłu.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
Wybaczcie za duble posta.
Wernisaż ma być tak jak zawsze o godzinie 18.00 otwarcie wystawy. Kilka słów na temat projektu, potem oglądanie i dyskusja. Wstęp oczywiście wolny. Więc kto chętny i ma czas może przyjść, a nawet przyprowadzić znajomych. Szczególnie przyjść muszą autorzy zdjęć. A jest tu w naszych szeregach kilku. Ciekaw jestem czy się przyznają do uczestnictwa w tym projekcie.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#7
niunia2101 napisał(a):Ciekaw jestem czy się przyznają do uczestnictwa w tym projekcie.

Będę strzelał, M. Brodowski-ale co On mógł spłodzić w artystycznym uniesieniu to nie wiem. Stawiam , że na fotce będzie czerwony spec albo cannon, albo oba na raz.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#8
PrażonyRabarbar napisał(a):Będę strzelał, M. Brodowski-ale co On mógł spłodzić w artystycznym uniesieniu to nie wiem. Stawiam , że na fotce będzie czerwony spec albo cannon, albo oba na raz.

Hahahahaha Big Grin Ale to było dobre Prażony Smile
Ja i artystyczne uniesienie to dwie rzeczy które w naturze nie łącza się ze sobą Wink

Edit: Ostatnie nazwisko to też z forum Smile Ciekawe czy się przyzna? Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#9
Michał, wstaw foty które zrobiłeś, i wtedy się zastanowię czy pójść na wernisaż.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#10
Na fejsie jest wszystko Tongue Popatrzcie sobie Wink Chwalić to się tu może inny, wielko-kołowy rowerzysta.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości