Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29 czerwca 2012 piątek 16:00 - Niespodziewajka
#1
Piątek - 29 czerwca 2012 r. - 16:00 - Tereny Zielone Politechniki Lubelskiej.


Termin może być? Czy ktoś ma jakąś komunię i bardzo chce zmienić termin? W zeszłym roku o tej porze już można się było ścigać, to co? Gotowi?

Standardowo niedziela?
Standardowo 12:00?
Standardowo czytacie dużo książek?

EDIT
Po uwadze Bartka zmiana terminu na 22 kwietnia, oby było ciepło :] Ewentualna zmiana może być na drugi łikend maja? Po łikendzie majowym?

EDIT (11IV) zmieniam termin na maj, ale jeszcze nie wiem, który dokładnie dzień.

EDIT (30V) można by zmienić nazwę działu z "Alley Cat" na "Alleycat/Gry miejskie". Alleycat to jest rodzaj gry miejskiej raczej(?). A w celu popularyzacji tych wyścigów dobrze, gdyby miała swojską i zrozumiałą nazwę :]

Wyscig zakonczy sie na Placu Litewskim chwile przed startem Masy Krytycznej

Wyścig się nie odbył. Przyjechały tylko dwie osoby.
Odpowiedz
#2
Oj... termin lipny - to przecież długi weekend, który w tym roku będzie wyjątkowo długi...
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#3
Piątek, 29 czerwca, 16:00.

Pula nagród póki co o wartości coś ponad 200pln.

Wjazdowe 5PLN. Szczegóły wkrótce :]

Do udziału zapraszam wszystkich rowerzystów, którzy chcą pobawić się w znajomość miasta Lublina.

Wyścig wygra się głową oczywiście :]
Odpowiedz
#4
Ma się podobać:

[Obrazek: szprycha6.jpg]

Gdyby ktoś uważał, że to co się odbędzie nie może nazywać się alleycatem. Niech wie, że jest to gra miejska, w której liczy się znajomość miasta i zmysł orientacji w terenie :]
Odpowiedz
#5
Tekst z tą szlachtą idealny na tył koszulki ... - miny kierowców byłyby bezcenne Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
postaram się być
Odpowiedz
#7
Cytat:Tekst z tą szlachtą idealny na tył koszulki ... - miny kierowców byłyby bezcenne Big Grin
Nom, tekst świetny, a z tyłu na koszulce to już po prostu kozak Big Grin Jak są chętni to mogę zrobić projekt i zamówić Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
hmm Kermit czemu nie. Zrób projekt ja bym chciał taką koszulkę. :-)
Odpowiedz
#9
Ja też jestem chętny, od razu jak to zobaczyłem to pomyślałem żeby sobie coś takiego na koszulkę walnąć. Ale KermitOZ chodzi ci o zamawianie koszulek rowerowych czy zwykłych bawełnianych t-shirtów?
Odpowiedz
#10
Bawełniane, miastowe, cywilne, myślę, że najlepiej wiążą się z tą ideą osoby poruszającej się na co dzień po mieście Smile Wpisujcie się.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości