Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocny Patrol Środa 22.02.2012 godz 19:30
#1
Powoli trzeba myśleć o nowym sezonie!! w środę zapowiadają temperaturę około 0'C na początek może byćWink zapraszam wszystkich chętnych na nocne kręcenie około 60 minut albo więcej będziemy ustalać w trakcie jazdy. Start 19:30 miejsce Litewski obok pomnika JózefaWink
Do pokręcenia Smile
Odpowiedz
#2
Zwariowałeś? Jest zimno i brzydko Big Grin
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#3
perceive napisał(a):Zwariowałeś? Jest zimno i brzydko Big Grin
Kto lubi jeździć i chce temu pogoda nie straszna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Choć szczerze wolałem -25 stopni niż to 0 stopni Undecided Undecided Undecided
Odpowiedz
#4
gello1 napisał(a):Choć szczerze wolałem -25 stopni niż to 0 stopni Undecided Undecided Undecided
Ale przy 0 stopni można więcej fotek rowerowi pstryknąć, bo łapy tak nie marzną Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
przy minus dwadzieścia odpada morda, jeśli jeżdziłeś przy minus 25 czynię cie oficalnie moim gooroo i chce sie u ciebie uczyc ;-)
Odpowiedz
#6
marcin0604, przyznaje się bez bicia. JEŹDZIŁEM Wink
Odpowiedz
#7
perceive napisał(a):Zwariowałeś? Jest zimno i brzydko Big Grin
trzeba umieć DOSTRZEC pozytywy w każdej sytuacjiWink
Odpowiedz
#8
gello1 napisał(a):, przyznaje się bez bicia. JEŹDZIŁEM Wink

bo nie ma złych warunków, można tylko nieodpowiednio przygotować się do nichWink
Odpowiedz
#9
Akurat to chyba nie taki znów wyczyn, skoro ja jeździłem i żyłem a jestem zmarźlak. Niestety teraz mam taki smar że poniżej -20 zamarza mi wolnobieg Sad Lepiej jeździć jak jest zimno niż w chlapę, mimo błotników miałem dziś taki pas na sobie jak skunks. Ja odpadam, nie chce mi się potem myć sprzętu drugi raz.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#10
Samotnie ale zaliczyłem przejażdżkę. Po drodze zagadałem do napotkanego rowerzysty ale miał inne plany. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości