Strony (3):    1 2 3   
Michal   23-02-2012, 18:37
#11
Ja sprzedałem takich długich 3 i po 0,95 gr za kg..
KermitOZ   23-02-2012, 19:27
#12
michalbrodowski napisał(a):Powiedział specjalista od osobistych wycieczek Big Grin
No co nam jeszcze ciekawego napiszesz?

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
michalbrodowski   23-02-2012, 21:56
#13
A powiem że różne ceny złomu są Wink I słabą cenę dostałeś za grzejniki Tongue

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
niunia2101   24-02-2012, 07:05
#14
michalbrodowski napisał(a):A ja Wam Panowie proponuję zastanowić się co piszecie. Skradziony rower to NS Majesty na amorze RS ARGYLE 318. 6 tyś to on lekką ręką kosztuje. Zawodniczy rower do dirtu. Ukradli go koleżkom jak skakali na górkach Czechowskich.
A co do grzejników to tez Niunia widzę, że znasz się na rzeczy jak na wszystkim innym. Stare żeliwne grzejniki w zależności od wielkości ważą od 150 do nawet 400kg. I właśnie tyle ile napisali można na nich zarobić na złomie.
skoro tak znasz dobrze ceny części hydraulicznych na złomie to się nie wypowiadaj ile i jak wygląda to w praktyce i nie komentuj tego czym ktoś się zajmuje zawodowo. Bo za młody jesteś aby znać realia panujące w blokach gdzie ADM rządzi. A co do wagi grzejników to nie wiem z jakiego skupu złomu korzystałeś porównując ceny. Nie kosztują tyle takiego typu grzejniki i na pewno tyle nie ważą co podałeś. Lepiej zapytaj ile waży jedno żeberko a potem mów ile waży cały grzejnik.
michalbrodowski napisał(a):A co do grzejników to tez Niunia widzę, że znasz się na rzeczy jak na wszystkim innym.
Co do twojej wypowiedzi to każdy ma prawo mieć swoje zdanie. A ty większości tematów krytykujesz niektóre osoby co się wypowiadają. Wiedza to nie tyko książki.

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Hesos   24-02-2012, 15:55
#15
oj hoopaki, dziwny problem poruszacie. Weźcie pod uwagę, że skradzione rzeczy szacuje policja, więc mooocno zawyża straty. Doświadczenie ze złodziejami i policją to miałem w ostatnim miejscu pracy i uwieżcie, że by wsadzić człenia za kradziesz to pisali nie prawdziwe modele "czegoś tam" co skradli by wartość była większa i dostał odsiadkę, więc taki artykuł oparty o słowo policji i szacunkową wartość, to można sobie między bajki włożyć.
pozdro

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
qavtan   25-02-2012, 09:09
#16
Informacje o wartości w artykule podejrzewam, że są podawane przez autora, a im wyższa wartość, tym większa sensacja.
Pinky   25-02-2012, 10:43
#17
Bardzo pouczająca dyskusja o wartości grzejników :mrgreen: Może jeszcze czegoś ciekawego się dowiem z tego forum ? :mrgreen: Ja rozumiem że jeszcze się sezon nie zaczął i się nudzicie, ale no bez przesady panowie. A tak na marginesie, co mają grzejniki do roweru do dirtu ?

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
maYkel   25-02-2012, 12:36
#18
A po co ten wątek powstał bo nie bardzo wiem (abstrahując od grzejnikowych wycieczek)? Że 15-latek miał rower o wartości 6k pln? I co z tego? Mam się dziwić czy wzburzać? Bo nie wiem w czym rzecz?
Hiyo   25-02-2012, 21:22
#19
Pan Kermitoz sprzedał 3 grzejniki na złomie i tym samym został specjalistą w branży ogrzewniczej, więc się z nim nie sprzeczajcie Smile

Co do roweru za 6tyś...to może potrzebował chłopak takiego roweru, a rodzice chcieli potrzebę zaspokoić i mogli sobie na to pozwolić. Nic tu dziwnego.
Kuba   25-02-2012, 22:05
#20
Niektórym robi się bardzo niefajnie że ktoś ma droższy rower. Ja jakby mnie było stać i bym chciał złożyć crossa to bym chorował na ramę Nicolaia Argon TR za 1250 euro, bo jest przepiękna (bardziej treking niż cross ale crossa też można na niej złożyć). A można kupić crossy (niewykładane złotem czy kryształami) za 12 tysięcy złotych. Są klienci to się takie rowery robi. No ale jak widać po komentarzach z linku to była dirtówka. Nie wiem czemu to taki problem że ktoś żyje na innym poziomie. Ktoś ma pieniądze to wydaje je jak chce. A przesadą jest tworzenie wątków na ten temat.
Dobrze że rower się znalazł, widać jest nadzieja że część złodziei nie wie co kradnie i nie wie że lombardy to złe miejsce na sprzedaż kradzionych rzeczy.

Swoją drogą (jako że to temat o grzejnikach, a nie o rowerach)... To myślę że wartość oznaczała tu bardziej to ile spółdzielnia mieszkaniowa czy ktoś tam co się tym zajmuje będzie musiała wydać na nowe, a o grzejniki za 700 zł chyba nie trudno (plus montaż, coś tam jeszcze). W nowych blokach montowane są już raczej nowoczesne grzejniki, przynajmniej takowe widziałem i wcale to nie są bloki w zamkniętych osiedlach. Nowe bloki mają często mało mieszkańców więc tym łatwiej jest zwinąć taki patent.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.