Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezmyślność:)
#1
Taki przypadek z 10 lutego mający miejsce na Czechowie..
Wartość roweru 15 latka 6 tys zł!Chyba lekko przesadził..
http://www.mmlublin.pl/403852/2012/2/22 ... =naSygnale
Odpowiedz
#2
Nie tylko wartość roweru przesadził bo na klatach schodowych nie montują grzejnika wartego 900zł jeden.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#3
A ja Wam Panowie proponuję zastanowić się co piszecie. Skradziony rower to NS Majesty na amorze RS ARGYLE 318. 6 tyś to on lekką ręką kosztuje. Zawodniczy rower do dirtu. Ukradli go koleszkom jak skakali na górkach czechowskich.
A co do grzejników to tez Niunia widzę, że znasz się na rzeczy jak na wszystkim innym. Stare żeliwne grzejniki w zależności od wielkości ważą od 150 do nawet 400kg. I właśnie tyle ile napisali można na nich zarobić na złomie.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#4
Jakos nie widzę w artykule specyfikacji tego roweru , że akurat to jest ten..A w dodatku ma byc Crossowy więc nijak się ma do tego NS ,a grzejniki taka jest cena, sam sprzedawałem po wymianie w domu to za jeden lekko 350 zł co z tego , że brudu było w środku cała masa
Odpowiedz
#5
Michal napisał(a):grzejniki taka jest cena, sam sprzedawałem po wymianie w domu to za jeden lekko 350 zł
To chyba ze złota były, albo dostałeś tyle za kilka, bo na pewno nie za sztukę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Ze złota to jest Twoje ego Grzesiu, a grzejniki żeliwne, nie znasz się to się nie odzywaj.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#7
Otóż znam się, bo na jesieni sprzedawałem takie na złomie i 350 zł za to dostałem, ale za 3 takie a nie za jeden. Jak masz jeszcze coś idiotycznego do powiedzenia to najpierw się 2x zastanów zanim napiszesz.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Grzejnik żeliwny nr 1:

[Obrazek: 330625664b96c6e7b8fab.JPG]



Grzejnik żeliwny nr 2:

[Obrazek: grzejnik_zeliwny.jpg]



No i teraz dalej dyskutujcie o jednej słusznej cenie grzejnika :mrgreen:
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#9
Ja sprzedawałem jeden taki jak ten na dole i dwa trochę mniejsze (2/3 dużego). Cena to od 0,5 do 0,7 zł. Zakładając, że kaloryfer waży 200kg x 0,6 wychodzi 120zł za sztukę. Żeby za jeden kaloryfer wziąć 350zł to musiałby ważyć z 600kg. Sorki, ale takiego ciężaru z ojcem bym nie wrzucił na przyczepkę, właśnie tak ładowaliśmy te graty. Wystarczy pomyśleć i policzyć zamiast pisać bzdury bez zastanowienia i robić do tego jakieś osobiste wycieczki.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Powiedział specjalista od osobistych wycieczek Big Grin
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości