Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstąpić w szeregi Stowarzyszenia
#1
Co trzeba wiedzieć w skrócie [kiedy nie chce się czytać statutu] o wstępowaniu w szeregi Stowarzyszenia?
Kiedy i w jaki sposób można się zapisać?
Ile wynosi składka i czy można ją zapłacić z góry za rok?
Odpowiedz
#2
Mimo wszystko statut jednak warto przeczytać :-D chociażby żeby zobaczyć jakie są cele stowarzyszenia i jak je realizujemy. Bo z zasady stowarzyszenie otwarte jest na wszystkich, którzy akceptują właśnie statut. Podpisuje to każdy kandydat na członka w deklaracji członkowskiej. Kandydat musi mieć rekomendację dwóch członków stowarzyszenia. Deklaracja jest zatwierdzana uchwałą Zarządu. Spotkania Zarządu są średnio raz na kwartał. Warto więc najpierw jeździć z nami, dać siebie poznać i poznać innych. Składka członkowska jest niewysoka bo 30zł na rok i płacimy ją jednorazowo. To tak na szybko
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
qavtan napisał(a):Co trzeba wiedzieć w skrócie [kiedy nie chce się czytać statutu]
No jak ktoś nie chce poświęcić chwili na przeczytanie Statutu to ja nie widzę sensu żeby wstępować do Stowarzyszenia. Poza tym warto się wcześniej czymś wykazać (nie mówię o jakichś dużych rzeczach, ale coś zrobić, wykazać jakąś inicjatywę) no i tak jak Jurek napisał: podstawa to dać się wcześniej na co dzień poznać, co najłatwiej zrobić przyjeżdżając na ustawki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Czy Stowarzyszenie jest uwzględniane jako Organizacja Kultury Fizycznej lub Klub Sportowy przez Rocznik Statystyczny GUS?
Odpowiedz
#5
qavtan napisał(a):Czy Stowarzyszenie jest uwzględniane jako Organizacja Kultury Fizycznej lub Klub Sportowy przez Rocznik Statystyczny GUS?

Na pewno nie bo nie robimy żadnych sprawozdań do GUS w tym zakresie. Być może GUS robi jakieś zestawienia organizacji pozarządowych
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
To jak nie, to się nie zapisuje, chciałem podnieść statystyki, ale cóż, poszukam innego miejsca :mrgreen:

Dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
#7
Ale zawsze trochę ruchu się zrobiło :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
a to nie było, Kaftan, tak, że chciałeś sobie jakieś statystyki podnieść, coś zyskać na tym, że byłbyś członkiem klubu sportowego?... Wink
Odpowiedz
#9
qavtan nie pytaj się, co Stowarzyszenie może dać Tobie, pytaj się co Ty możesz dać Stowarzyszeniu ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Nie wiem dlaczego nie przeczytać statutu. Ja jeszcze nie próbowałam się zapisywać do stowarzyszenia, a statut czytałam. To trwa 5 minut - warto wiedzieć na co człowiek się pisze i do czego zobowiązuje. ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości