Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kross ALP czy warto
#31
Dzięki za wszystkie rady. Tak jak wspomniałem wcześniej w przyszłym tygodniu będę w Lublinie to sobie pooglądam. po powrocie się odezwę.
Co do sklepów to oczywiście żaden problem znaleźć w necie, ale chodziło mi właśnie o to co napisał wyżej KermitOZ, czyli sklepy że tak powiem godne zainteresowania:-) Dzięki.

Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedz
#32
A to przepraszam nie zauważyłem.
Odpowiedz
#33
krisorek, weź pod uwagę, że jazda na rowerze może Ci się spodobać bardziej, niż planujesz i możesz nabrać chęci na bardziej intensywne jeżdżenie. Proponowałbym więc bardziej tego crossa, niż trekking, który sobie wybrałeś.
Ale oczywiście decyzja Twoja, tylko najpierw je wypróbuj.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#34
Mi się jazda na rowerze zawsze podobała, w dzieciństwie poza piłką to była podstawowa rozrywka, szkoda tylko ze sprzęt w porównaniu z dzisiejszym to było średniowiecze, albo nawet starożytność:-)
Było już kilka uwag na temat ze mi się to spodoba, no i nie przeczę, ze tak nie będzie. Nie pisałem tego wcześniej, bo i nie ma się czym chwalić, jestem trochę chory, mam białaczkę i czuję po sobie, ze nawet jeśli bardzo bym chciał, to jakaś bardziej wyczynowa jazda, to już nie dla mnieUndecided Domyślam się, ze jakbym napisał to na początku, niektóre wypowiedzi by się nie pojawiły, ograniczyłyby dyskusję. Sorki, nie chciałem Was wprowadzać w błądUndecided
Dlatego też cały czas podkreślałem, że to mają być spokojne wycieczki rowerowe.

Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedz
#35
Ja już coś kupisz, to się pochwal na Forum Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości