Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.03.2012 - Marcowa Rowerowo-Sportowa Masa Krytyczna
#1
Witka

Co prawda do najbliższej Masy jeszcze ponad 3 tygodnie, ale już teraz chcę szczególnie zachęcić wszystkich do przyjazdu. Mam już potwierdzenie, że w ramach wspólnej akcji z klubem SPR Lublin na marcowej Masie Krytycznej będą do wygrania 4 wejściówki na finał Pucharu Polski piłkarek ręcznych, który będzie rozegrany w Lublinie w dniach 31 marca - 1 kwietnia.

Razem z SPR-em chcemy w tym roku rozkręcić akcję "rowerem na mecz", która została zainaugurowana jesienią ubiegłego roku po ustawieniu przez UM stojaków przy Hali Globus.
Jeżeli wszystko zakończy się pomyślnie, te 4 wejściówki nie będą jedyną atrakcją piątkowo-niedzielnego rowerowo-sportowego weekendu.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#2
Jest już wydarzenie na Facebooku?

Kilku bike-polowców się pojawi, będziemy łowić ludzi do młodzieżówki :mrgreen:

Spróbuję sobie wmówić, że jeśli urzędnicy zobaczą, że rowerzystów jest wielu to zaczną nam sprzyjać, jak inaczej pokazać siłę lobby rowerowego?

Nie możemy pozwolić by komukolwiek przyszło do głowy wpuszczanie motocrossu na Bike Park.

Potrzebujemy wspólnie manifestować swoją siłę wpływu, jaka inna okazja poza Masą się pojawia?
Święto Roweru i coroczny przejazd na Dzień Europy?
Odpowiedz
#3
Jeszcze chwilę.

Propozycja trasy na marcowej Masie:
http://www.bikemap.net/route/1468389

W jej trakcie będzie krótki zajazd pod Halę Globus (stojaki) w ramach promocji akcji "Rowerem na Mecz".
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#4
qavtan napisał(a):Jest już wydarzenie na Facebooku?
Qavtan, kup sobie kalendarz, po co to wszystkiego robić to wydarzenie? Już niedługo do WC nie będziesz mógł iść bez uprzedniego zrobienia wydarzenia i koniecznie, żeby ktoś zalajkował Wink

qavtan napisał(a):Spróbuję sobie wmówić, że jeśli urzędnicy zobaczą, że rowerzystów jest wielu to zaczną nam sprzyjać, jak inaczej pokazać siłę lobby rowerowego?
Powodzenia ;D

qavtan napisał(a):Nie możemy pozwolić by komukolwiek przyszło do głowy wpuszczanie motocrossu na Bike Park.
Na to, co komu do głowy przyjdzie nie masz wpływu ;P

qavtan napisał(a):Potrzebujemy wspólnie manifestować swoją siłę wpływu, jaka inna okazja poza Masą się pojawia?
Święto Roweru i coroczny przejazd na Dzień Europy?
Ja nie potrzebuję. W sumie to nawet takiej siły nie ma, dobrze o tym wiesz. Mnie też szczerze mówić mało obchodzi, że ktoś będzie chciał wszystkich zachęcić do gry w Scrabble czy jedzenia pączków w tłusty czwartek.

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Kermitoz, łatwiej mi zapraszać na wydarzenie poprzez FB, niż wklejać ludziom informacje tekstową lub link do forum RL.org.
Wydarzenie na portalu Facebook.

Jeśli lobby rowerowe będzie czujne na każde głupie pomysły i szybko będzie interweniowało, to myślę, że można mieć wpływ na wiele.
Z resztą z po prostu dużą grupą ludzie bardziej się liczą? Czy może chodzi jednak tylko o to kto głośniej krzyczy? A rowerzyści za mało/cicho krzyczą?

Kermit, ale interesuje Cię na co wydaje się publiczne pieniądze? Wydano je na Bike Park. To zależy Ci, żeby to był Bike Park czy klepisko?
Ja potrzebuję zamanifestować, że jest wielu rowerzystów, są wśród nich ludzie, którzy grają w polo, a jeśli jest dużo rowerzystów w ogóle, to jest szansa, że bikepolowców będzie więcej, więc może warto zbudować im boisko :]
Odpowiedz
#6
Cytat:taka jest forma nowoczesnego marketingu, zaakceptuj ją lub :]
Facebook jest świetną formą nowoczesnego marketingu, pod warunkiem, że jest używany rozważnie i z umiarem a nie jest w każdej lodówce.

qavtan napisał(a):Jeśli lobby rowerowe będzie czujne na każde głupie pomysły i szybko będzie interweniowało, to myślę, że można mieć wpływ na wiele.
Z resztą z po prostu dużą grupą ludzie bardziej się liczą? Czy może chodzi jednak tylko o to kto głośniej krzyczy? A rowerzyści za mało/cicho krzyczą?
Myślę, ze kto bardziej krzyczy. Niestety. Zresztą w tym przypadku to podzielam zdanie, które od niedawna zaczęło się przewijać na forum: dopóki się totalnie miasto nie zapcha to nikt roweru i rowerzystów nie będzie traktował poważnie.

Cytat:Kermit, ale interesuje Cię na co wydaje się publiczne pieniądze? Wydano je na Bike Park. To zależy Ci, żeby to był Bike Park czy klepisko?
Ja potrzebuję zamanifestować, że jest wielu rowerzystów, są wśród nich ludzie, którzy grają w polo, a jeśli jest dużo rowerzystów w ogóle, to jest szansa, że bikepolowców będzie więcej, więc może warto zbudować im boisko :]
Kaftan ja, Cię rozumiem. Ale Miasto Cię nie rozumie i żadna manifestacja (dopóki urzędnicy jej nie odczują na własnej skórze) raczej nic nie da. Po prostu uważam, że Vita Nostra Brevis Est i wiele rzeczy lepiej olać, tudzież zatroszczyć się o nie samemu i koniec końców i tak będzie to tańsze, łatwiejsze i mniej stresogenne niż uganianie się za urzędnikiem i krzyczenie "daj". W tym kraju "liczą się tylko z chamstwem ze sztachetą w ręku", więc albo na barykady, albo szkoda czasu na tracenie czasu z urzędnikami, którzy na końcu tylko wytrą sobie tobą gębę, a dobrze zrobią tylko i wyłącznie sobie i chamowi ze sztachetą.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
mnie raczej standardowo nie będzie, bo mam zjazd na uczelni, ale co do proponowanej trasy to musicie pod koniec przez Miłą jechać, bo jest nakaz skrętu w prawo z Rusałki w Zamojską.
Odpowiedz
#8
No tak, ostatnio też tak było Big Grin
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#9
w końcu mam pierwszą zmianę w pracy więc myśle ze na mase przypedałuje
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#10
Cześć co do tej Masy krytycznej 30 marca o 18:00 To dalej jest wszystko aktualne jeśli tak to ja z chęcią się pisze .... :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości