Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazik 10.03 sobota LKJ godz.9:30
#1
Witam , proponuję wyjazd do Kazika .Aby nie zamarznąć :tępo nie można się toczyć . Średnią widzę 22-23km/h .Termos z ciepłą arbatą i coś na przebranie. Droga najprostsza , asfaltowa,byle na 16:00 przybyć do domciu.Moja propozycja traski:
http://www.bikemap.net/route/1445830
Odpowiedz
#2
O będę Panie na 100%
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#3
No nie wygląda mi to na rekreacyjnie. :-? Może turystycznie dałoby się naciągnąć :lol: .
Ale tą porą Ci daruję bo i tak normalni ;-) rowerzyści jeszcze nie jeżdżą.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Było nas trzech... U mnie 141 km, średnia około 23 km/h, więc całkiem rekreacyjnie. Ale ujechałem się mocno.
Dzięki Panowie za jazdę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
A u mnie 148km,6,25 hrs i średnia 22,8-
więc tyle co w planie, trasa też bez zmian. Ujechałem się i ja. Dzięki również.Miło i fajnie spędzony dzionek.
Było i będzie TURYSTYCZNIE, bo inaczej nie umiem. A tu dowód:
http://picasaweb.google.com/10892344751 ... 9GWtuG8mQE
Odpowiedz
#6
Widzę, wzięliście się za udrażnianie Wisły, bo był zator. Sorry za ot
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#7
Super jazda interwałami mimo dystansu wyszło mi Dst:140,02km Av:22,9 Max:50,9 ekipa idealna do następnego :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#8
widzę że koledzy sezon już dobrze zaczęliSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#9
A no ciśniemy twardo od samego początku ;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości