Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tuning hamulców v-brake
#21
no już tak najtaniej tych klamek nie mają http://allegro.pl/klamki-hamulcowe-avid ... 55172.html

albo ja jakis ślepy jestem albo wystawili to samo ponad 2 razy drożej z napisem PROMOCJA :lol: :roll:
Odpowiedz
#22
chyba pomyłka z tą cyfrą 1 na początku. Się zapytaj :mrgreen:
Odpowiedz
#23
Może komuś się przyda, klamki zamówiłem w Centrum Rowerowym , po skorzystaniu z ich alertu cenowego dostałem cenę 69,90zł
Odpowiedz
#24
gello1 napisał(a):Co do klocków Meridowskie albo Authora to jest to samo. Sam je kupuję(w sensie kupię)

bierz te klocki Meridy, dobre rzeźniki :mrgreen:
Odpowiedz
#25
ja wczoraj kupiłem u BB klocki VPG czy jakoś tak i muszę przyznać że różnica w porównaniu do seryjnych tektro jest spora , na korzyść nowych. póki co wymieniłem tylko przód bo nim hamuję (tył sporadycznie) tylne wymienię przy okazji i dam znać jeak się to spisuje. Cena 12zł za parę.
Odpowiedz
#26
Coolman, chodziło ci chyba o YPK. One są dobre za taką cenę. Dobrze hamują ale, na suchym. Na Mokrym zaś to kompletna klapa. Ale jak ktoś nie jeździ w deszczu czy śniegu to klocki w sam raz dla niego :lol:
A! I dodam że na jednych klockach (przód) przejechałem 9000km Tongue
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#27
ja mam z tyłu 3function accenta i jestem zadowolona, cichutkie, skuteczne i na mokrym i na suchym, dobrze się oczyszczają z błota, kosztują 15 zł, przez cały sezon zdążyłam zużyć ok 1/3 klocków a hamuje głównie tyłem
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#28
Porównam ACCENTa 3-function i AUTHORa 3cc miałem i te i tamte :-?
A więc lepszy jest jednak AUTHOR-ZDECYDOWANIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości