Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.03.2012, g.10.00, Most ul.Zamojska,Topienie Marzanny 2012
#41
[Obrazek: marzanna.jpg]
Odpowiedz
#42
Łęczyńska Grupa Rowerowa zgłasza swoją obecność Wink
Do zobaczenia.
Łęczyńska Grupa Rowerowa - LGR24.pl
Odpowiedz
#43
Super! Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#44
Ponieważ było sporo pytań więc głośno piszę ;-) - przyjeżdżajcie z dzieciakami. Ten odcinek od mostu do zalewu damy radę. Jeżeli ktoś chce się z nimi wybrać na wycieczkę to niech mierzy jednak zamiar na siły Undecided . (35 km + teren, ale spokojny) Będe jeszcze o tym mówił na imprezie. Chciałbym to zrobić jako taki rodzinny przejazd, nie mniej przed zmrokiem trzeba wrócić.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#45
jakoś chyba nie doczytałem, trasa jest znana czy to niespodzianka ?
Odpowiedz
#46
marcin84 napisał(a):jakoś chyba nie doczytałem, trasa jest znana czy to niespodzianka ?

Nie-spo-dzianka :-D . Ale to standardowa niespodzianka przez Dąbrowę, Prawiedniki kol.,itd
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#47
dzięki za fajny przejazd taki troche slalom był pomiedzy żabami ;-) dzięki za uroczyste powitanie wiosny i pożegnanie zimy, Marzanny świetne :!: :-D
Odpowiedz
#48
Ze swojej strony dziękuję wszystkim za przybycie i udział w naszej imprezie. Pomysł ze zbiórką na moście był bardzo dobry bo zupełnie spokojnie mogliśmy się tam zgromadzić, a i media (RL, TVL) łatwiej mogły do nas dotrzeć. Nie wiem czy ktoś liczył uczestników, ja szacowałem na nieco ponad 100. Cieszy (chociaż skromny) udział dzieciaków i ich marzann. Chyba nawet coś tam zdobyły. Myślę, że ranna godzina (po zmianie czasu) i silny wiatr miały wpływ na trochę skromniejszą frekwencję. Na wycieczkę po topieniu (paleniu) marzanny wybrało się ok 30 osób w tym 10-cio letnia (chyba) Julka. Dzielnie dawała sobie radę po niełatwych leśnych i polnych drogach. W Prawiednikach podzieliliśmy się na dwie grupy, jedna pojechała bezpośrednio do Lublina, a pozostali posmakować jeszcze trochę terenu w okolicach Nowin i w Starym Gaju.
Tak jak mówiłem, dużo się będzie działo w tym roku więc zapraszam do uważnego przeglądania naszego forum i korzystania z propozycji.
Oficjalne, sakramentalne zdanie zostawiam Prezesowi :-D
Aha i jeszcze trochę zdjęć ode mnie. (mało tym razem)
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... arch252012
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#49
Dzięki również za jazdę. Trochę wiało Smile.
Track grupy II (Stary gaj)
Pozdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#50
Serdeczne dzięki za świetną imprezę! Szczególne podziękowania dla grupy wycieczkowej i oczywiście samego Jurka za DUŻO cierpliwości i wyrozumiałości dla małoletnich uczestników wycieczki. Następnym razem podszlifujemy kondycję by na przyszłych wyjazdach rodzinnych nie zostawać "w ogonie" ;-) .

Pozdrawiamy
Kasia, Arek i Julka

PS
Dojechaliśmy spokojnie, dzięki koledze, który poprowadził nas skrótem. Szacun dla "całorocznych", my dzisiejszym wypadem (47km) rozpoczęliśmy sezon!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości