Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.03.2012, g.10.00, Most ul.Zamojska,Topienie Marzanny 2012
#11
popieram Kolegę w 100%
Odpowiedz
#12
już wykminiłem jak zastąpić metalowe łączeniaSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#13
To ja tylko jeszcze dodam, że dystans planowanej wycieczki od tamy i z powrotem wynosi 35 km. W części będzie przebiegał leśnymi i polnymi drogami. Potencjalnych uczestników proszę o zaopatrzenie się w coś do picia i jedzenia (w zależności od zapotrzebowania)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
No i oczywiście lampki, bo możemy wrócić już po zmroku...no i w zasadzie namiot też by się przydał bo to długa wycieczka i bardzo wymagająca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Postaram się przyjechać i obejrzeć tegoroczne Marzanny.
Odpowiedz
#16
Ja mam takie pytanie... Czy ma ktoś może pożyczyć jakąś ciężarówkę z przyczepą na niedzielne przedpołudnie 25 marca? Ewentualnie może być też ciągnik z naczepą. Bardzo proszę o kontakt!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#17
Jak się uda uruchomić rower na ten dzień to urwę się z zajęć na chwilkę, aby przejechać z wami kawałek jeżeli dam radę.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#18
ja się pojawię, i zapewne zabiorę Justynę, w końcu pierwszy raz z RL Wink fajne miejsce na zbiórkę Smile
Grzegorz
Odpowiedz
#19
michalbrodowski napisał(a):Ja mam takie pytanie... Czy ma ktoś może pożyczyć jakąś ciężarówkę z przyczepą na niedzielne przedpołudnie 25 marca? Ewentualnie może być też ciągnik z naczepą. Bardzo proszę o kontakt!

Michał co Ty planujesz??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#20
na moje oko to odpowiedź na mojego robota marzannę;d
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości