Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.03.2012, g.10.00, Most ul.Zamojska,Topienie Marzanny 2012
#31
Aneta napisał(a):czy jest to impreza wyłącznie dla kolarzy?
Czy ja zwykły szary rowerzysta tez mogę się zjawić? :-D

Powiedziałbym nawet, że obowiązkowo :-D
Zła ;-) wiadomość jest taka, że będzie zmiana czasu więc do wszystkich: nie zaśpijcie!
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#32
Aneta napisał(a):czy jest to impreza wyłącznie dla kolarzy?
Czy ja zwykły szary rowerzysta tez mogę się zjawić?

Byłem pytany o to samo przez studentów pochodzących z Tajwanu. Pytali mnie także o wypożyczalnie rowerów w Lublinie. Cry Nie byłem wstanie im nic podpowiedzieć. Jeżeli się uporają z tym problemem to może będziemy mieć imprezę międzynarodową :-)
Odpowiedz
#33
gelos napisał(a):ja się pojawię, i zapewne zabiorę Justynę, w końcu pierwszy raz z RL Wink fajne miejsce na zbiórkę Smile

Cześć, ja też się wybieram, może wyjedziemy razem ze Świdnika?
Odpowiedz
#34
Jurek S napisał(a):Zła ;-) wiadomość jest taka, że będzie zmiana czasu więc do wszystkich: nie zaśpijcie!
Ja nie zaśpię, bo całą noc z soboty na niedzielę będę śmigał rowerem po lasach Kozłowieckich :-P (dlatego dla mnie lepiej, że jest zmiana czasu)
ale jak wiadomo - są tego pozytywne konsekwencje - w końcu będzie dłużej widno :-D
Odpowiedz
#35
bezpieka napisał(a):Pytali mnie także o wypożyczalnie rowerów w Lublinie. Cry Nie byłem wstanie im nic podpowiedzieć. Jeżeli się uporają z tym problemem to może będziemy mieć imprezę międzynarodową :-)

w LOiTiK na Starym Mieście jest wypożyczalnia. niestety nie wiem, czy działa w niedzielę i czy wg nich już jest "sezon" na rowery.

ilu tych studentów? mógłbym im może jakieś tam rowery wypożyczyć, jak nie ma ich wielu.
Odpowiedz
#36
Irek napisał(a):
gelos napisał(a):ja się pojawię, i zapewne zabiorę Justynę, w końcu pierwszy raz z RL Wink fajne miejsce na zbiórkę Smile

Cześć, ja też się wybieram, może wyjedziemy razem ze Świdnika?

jasne, super, możemy wystartować z Venus, Justyna zapowiedziała, że jedzie, więc za bardzo się nie spieszymy Wink więc tak o 9 by się wyjechało ...
a może ktoś jeszcze ze Świdnika :>?
Grzegorz
Odpowiedz
#37
gelos napisał(a):
Irek napisał(a):
gelos napisał(a):ja się pojawię, i zapewne zabiorę Justynę, w końcu pierwszy raz z RL Wink fajne miejsce na zbiórkę Smile

Cześć, ja też się wybieram, może wyjedziemy razem ze Świdnika?

jasne, super, możemy wystartować z Venus, Justyna zapowiedziała, że jedzie, więc za bardzo się nie spieszymy Wink więc tak o 9 by się wyjechało ...
a może ktoś jeszcze ze Świdnika :>?
OK, jesteśmy umówieni, też nie będę się śpieszył więc mi odpowiada, do zobaczenia
Odpowiedz
#38
a ja robota już jutro dokończę :evil:
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#39
Jurek S napisał(a):W głębi widzę siebie z marzanną.
Ja siebie też widzę na tym zdjęciu Wink
Gorszych nie było ?! ;P
Odpowiedz
#40
Joseph napisał(a):Gorszych nie było ?! ;P
Nieważne jakie, ważne, że na głównej :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości