Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja kolekcyja
#1
No dobra żeby nie nabijać postow wrzuce wszystko do jednego worka :-)
Komponentów opisywał szczegółowo nie będę, bo wyjdę cienko przy kolegach z konkurencyjnych topiców :-P
Na początek z racji tego, że w tym podforum mój pół-makrokesz mtb, ot taki tam koła się kręcą, a to do jazdy wystarcza, połowa komponentów to zoomy, cośtam pozmieniałem ale i tak nie ma co się chwalić :-D :
[Obrazek: dsc01171w.th.jpg]

Dalej moja szoska, na razie w wersji lekko niekompletno-zmęczonej staniem w piwnicy, ale właśnie zabrałem się za jako-takie prace nad tchnięciem w nią drugiego życia, poza tym mimo kół z lekkim biciem i napędu z dużym przebiegiem i tak bangla jak trzeba, a frajda z jazdy niesamowita!
[Obrazek: dsc01162y.th.jpg]

I jeszcze jedno dziwo które odgrzebałem w piwnicy, ot taki własnoręcznie skonstruowany(przez ojca) biopace:
[Obrazek: dsc01175o.th.jpg]

A na koniec jeszcze jeden okaz fantazji mojego ojca za którego odbudowe(żeby chociaż doprowadzić do stanu jeżdżącego) mam plan zabrać się z bratem w sierpniu, ale co z tego będzie i ile schodów po drodze napotkamy to aż się boję pomyśleć.. Ot taki rower poziomy konstrukcji domowej zbudowany z dwóch albo trzech różnych bików i fotela niewiadomego pochodzenia + wykorzystanie elementów pochodzących zdaje się ze starej anteny itp :-P
Zresztą sami popatrzcie:
[Obrazek: dsc01180.th.jpg]

PS. Sorry za jakoś zdjęć, ale aparat ma jakieś dziwne problemy z af. :-|
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#2
Jak zrobisz tę poziomkę to będę pełen podziwu Smile Chętnie się przejadę na czymś takim Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
No to pucuję się, że poziomka już jeździ! Jeszcze nie jest pomalowana i super-odpicowana, ale na to przyjdzie pora i fundusze.. Dziś pyknąłem nią małą przejażdżkę po wsi. Jeździ się.. interesująco :-P Zapraszam również na przejażdżkę jeśli masz ochotę wpaść w odwiedziny :-D
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości