Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubelskie Serwisy
#1
Witam mam problem z moim k26 skacze mi łańcuch przy większym nacisku więc to coś z tylną przerzutką lub zębatka lub łańcuchem ale nie mam pojęcia co to może być i tutaj moje pytanie:

Który serwis wg was jest dobry, nie musi być szybki ale dobry i najlepiej niedrogi :lol: ale wiem że cudów nie ma.
Także które mi polecicie?
Odpowiedz
#2
www.CentralaRowerowa.pl

Ostatnio tam serwisuję moje sprzęty i jestem zadowolony Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Jak skcze to moze juz naped zjechany jest?
Odpowiedz
#4
Imo, zdecydowanie łańcuch i kaseta do wymiany. Przerzutka nie ma tu raczej nic do rzeczy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Przechodziłem to w tym tygodniu. Teraz mam wymienioną kasetę, łańcuch, suport i przeszlifowane koronki (nota bene w Centrali Rowerowej). Teraz pod górkę jedzie się bez myślenia o zgrzycie. :-)
U kogo jak u kogo, ale w tym gronie należy się spodziewać, że napęd będzie się szybciej zużywał z uwagi na większe przebiegi.
Odpowiedz
#6
Dzięki pojadę tam na dniach ;-)
Odpowiedz
#7
z czystym sumieniem mogę polecić serwis u pana Janka Cytawy na u. Wileńskiej. teoretycznie otwiera go jedynie we wtorki i piątki od 17tej do 19tej, ale jest tak oblegany, że można go zastać tam popołudniami właściwie codziennie. jest tani, bardzo pomocny, wkłada serce w to co robi, poza tym to nietuzinkowa postać - warto go poznać Smile
aa,jest aktywny na liście pl.rec.rowery Smile
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości