Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-22.04 Roztocze Wiosną 2012
#1
Koleżanki i Koledzy,
w dniach 20-22 kwietnia Koło PTTK nr 1 przy KUL organizuje kolejny Rajd Studencki Roztocze Wiosną,. Jak zwykle będzie na nim trasa rowerowa, a może i dwie. Spotkanie organizacyjne jutro o godz. 19.30 na KUL w lokalu Koła PTTK (020 a). Zapraszam tych, którzy chcieliby zorganizować trasę mtb, nazwijmy ją "Trasą Rowerowego Lublina", szczególnie tych, którzy już z nami jeździli: Sylwię, Szymka, Artura, Michała, ale kto jeszcze chciałby przyjść, żeby dowiedzieć się co i jak, niech przychodzi.
Piotrek Kieraciński
Odpowiedz
#2
Hej!
Ja dopiero teraz zobaczyłem temat Wink Już z Szymkiem rozmawialiśmy by jakąś traskę ułożyć.
Nie wiem czy był ktoś od nas na spotkaniu i co było ustalane. Dobrze by było gdyby ktoś coś napisał Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#3
michalbrodowski napisał(a):Dobrze by było gdyby ktoś coś napisał Smile

Coś napiszę Smile Z chęcią pojadę z Wami Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#4
Hej.
Chętnie bym się wybrał. Niestety za późno zauważyłem ogłoszenie i nie byłem na spotkaniu org. Wiecie już jak jaka forma noclegu będzie? Pzdr. Wink
Odpowiedz
#5
Pawel90210 napisał(a):Wiecie już jak jaka forma noclegu będzie?
podejrzewam, że taka sama jak rok temu, czyli jakiś rodzaj grupowej miejscówki, rok temu była chyba remiza strażacka, tym razem pewnie coś podobnego, schronisko czy coś takiego

jest też opcja własnej miejscówki gdzieś w pobliżu bazy rajdu... ale to już na własną rękę

ps.
perceive napisał(a):Z chęcią pojadę z Wami Smile
ja też :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Roztocze Wiosną RL MTB [20-22.04.2012]

Padł pomysł wyjazdu na roztocze w terminie 20-22 kwietnia
42. Studencki Rajd ROZTOCZE WIOSNĄ 2012 - Koło PTTK Nr 1 przy KUL

Termin - 20-22.04.2012
Nocleg - agro
Trasa - MTB
Tempo - żwawe
Transport- auto

Proponuję wyjazd w w czwartek wieczorem lub piątek rano autami.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#7
Nocelgi mają być w PTSM w Górecku Starym po 11 zł na materacach (żeby się więcej osób zmieściło). Wpisowe 25 zł, w tym nocleg 11 zł (chodzi o nocleg z soboty na nirezilę, zatem należąłoby dioliczyć jeszcze jeden nocleg). Oczywiście, można poszukać jakieś innej opcji noclegu, bo w szkole może być ciasno. Chcielibyśmy spotkać się w piątek wieczorem na pierwszym ognisku. Potem wycieczki w sobotę i niedzielę, na pewno jedna po lasach.
Ja chętnie wybiorę się już w piątek rano, tak więc Szymek, odezwij się w sprawie wyjazdu piątkowego na prv.
Piotrek
Odpowiedz
#8
Co to znaczy "żwawo" ? Amator da radę? Czy tu chodzi o jakieś gigantyczne odległości?
Odpowiedz
#9
Spokojnie... Będą dwie grupy rowerowe. Jedna spokojna i turystyczna (nie jak u Jurka) organizowana przez Koło PTTK KUL, a druga trasa stu procentowy teren ze średnią około 18km/h długość około 50-70km. Wyjdzie w praniu.
A czy ktoś da radę, to niech sobie już sam odpowie.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#10
terragady napisał(a):Co to znaczy "żwawo" ? Amator da radę? Czy tu chodzi o jakieś gigantyczne odległości?

Generalnie na wycieczkach z działu Rekreacyjnie i turystycznie dostosowujemy prędkość do najsłabszego uczestnika. No i jest zasada, że czekamy na takie osoby jeżeli grupa się rozciągnie. Tym nie mniej na szczególnych wycieczkach (góry, teren) trzeba mieć świadomość większego wysiłku. Ale niech się Szymek wypowie. Jeżeli pojedziesz z PTTK KUL na pewno dasz radę. Znając Szymka i grupę ich wyjazd raczej powinien być w dziale Sportowo :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości