Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-22.04 Roztocze Wiosną 2012
#11
Jurek S napisał(a):Znając Szymka i grupę ich wyjazd raczej powinien być w dziale Sportowo :-?
W dziale sportowo, albo jako ustawka organizowana przez Jurka
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#12
Jeżeli oprócz Szymka i Michała będą jechali jacyś spokojni ludzie, to powinieneś dać radę. Jeśli nie... oj, lekko nie będzie. Im w terenie po prostu włączają się dopalacze Wink.
Z kolei ludzie z PTTK mogą robić co pół kilometra postój na sesje fotograficzną (jak w ubiegłym roku), więc... decyzja należy do Ciebie. Może powstanie tez jakaś grupa pośrednia Wink.
Na wszelki wypadek zaopatrz się w jakieś mapy. My w ubiegłym roku nie mieliśmy i było trochę problemów. Chociaż... też nie było źle, w fajne miejsce zdryfowaliśmy Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Hmm to może bym się zabrał, tzn nogi aż tak słabej nie mam, ale nie jeżdżę tak dużo jak niektórzy no i dopiero od tego roku mam MTB Smile no i więc wolałbym też trochę w terenie pojeździć.
Mam takżę nadzieję że jadąc sam bez znajomych żadnych mam nadzieję że nie będę czuł się tam wyobcowany? Smile Trzymacie się w swoich grupkach czy jest jakaś szersza integracja?
Odpowiedz
#14
integracja jak najbardziej
Co do samej jazdy to jakby nie patrzeć początek roku i pierwsze jazdy w tym roku dopiero dla niektórych, więc mam nadzieję że nie będzie mega ciśnienia na trasie. Z drugiej strony 3 tygodnie na zdobycie kondycji jescze do wyjazdu są.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#15
Na razie to pogoda kiepska trochę, pozatym u mnie z czasem kiepsko ostatnio no ale dam radę Smile Mam też nadzieję że pogoda dopisze na wyjazd.
Odpowiedz
#16
Wbijaj się na wyjazd, pogoda będzie na pewno. Na wszystkich naszych wyjazdach pogoda dopisuje ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#17
to ja się dopisuję do grupy dziadków ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#18
No to i ja się piszę Smile
[Obrazek: u9893y2013v3.gif]
Odpowiedz
#19
Ja też się zdecyduję :mrgreen: Czy będzie jeszcze jakieś spotkanie organizacyjne bliżej wyjazdu?
Odpowiedz
#20
Mam pytanie - jeżeli noclegi załatwia się na własną rękę, rowerami jeździ się oddzielnie, a chce się jedynie skorzystać z wieczornej biesiady to trzeba się oficjalnie zapisywać na rajd?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości