Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla tych co lubią rowery i Panie...
#1
Nie zauważyłem żeby było, a pewnie kilku osobom się spodoba.

http://kellysbike.com/index.php?id=kalendar_2012

Myślę że warto by było druknąć grupowo (może by taniej wyszło) i zszyć jak prawdziwy kalendarz w A3.

Nie wiem czemu ale czasem wtyczka się wiesza (na firefoxie i chrome). Może to tylko u mnie.
Odpowiedz
#2
a może napisać do Kellys i poprosić, by wysłali za darmo, coo? Wink
Odpowiedz
#3
no ja bym przygarną jedną sztukę :mrgreen:
A w czerni sobie pykłem na drukarce laserowej Undecided .
Ale to nie to samo :-P
Odpowiedz
#4
Obejrzałem i raczej w drukowanie nie zainwestuje. Na 12 fotek 2 może 3 są fajne. Reszta bez szału. Do tego jak na kalendarz dziewczyny i rowery to jakoś tych rowerów z tymi dziewczynami nie widać. Zaryzykuje tezę że te panie na rowery to nawet prywatnie po "pracy" nie siadają. Zresztą trudno w takich "strojach" Confusedhock:
Dobór zdjęć też jakiś taki nie konsekwentny. I tak wyszło ni to reklama bielizny ni to dziewczyny topless bo rowery to tu tyko jako przeszkadzacze, a nie temat. Całości dopełnia straszna ilość Photoshop-a.
Odpowiedz
#5
bezpieka napisał(a):Do tego jak na kalendarz dziewczyny i rowery to jakoś tych rowerów z tymi dziewczynami nie widać.

Nie patrz tak intensywnie na "osprzęt" dziewczyn, to rowery zauważysz bez problemu :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
mariox napisał(a):bezpieka napisał/a:
Do tego jak na kalendarz dziewczyny i rowery to jakoś tych rowerów z tymi dziewczynami nie widać.


Nie patrz tak intensywnie na "osprzęt" dziewczyn, to rowery zauważysz bez problemu :mrgreen:

Mariox właśnie w tym problem że te rowery nie są z dziewczynami i ich osprzętem, a jakieś takie małe doklejone. TU masz dobre połączenie "osprzętu" ze sprzętem. Za ten przykład zostanę nazwany "męska szowinistyczna świnią" :mrgreen: trudno
Odpowiedz
#7
no i masz, przy najbliższej ustawce usłyszysz od dziewczyn "patrz, to ta męska szowinistyczna świnia" Wink

albo

Big Cyc - Facet to świnia

ale faktycznie jakoś tak nijak dokleili rowery do kobitek ...
Grzegorz
Odpowiedz
#8
Cóż, spotkałem się ze stwierdzeniem że szkoda że Kelly'sy, więc myślę, że akurat odpowiednie proporcje. Chyba nikt nie ma złudzeń że to kalendarz na zasadzie panieny, ale że Kelly's to musieli dokleić rowery. Gdyby chcieli zrobić kalendarz faktycznie z paniami i rowerami to by musieli zrobić sesję i pewnie za darmo by tego w necie nie umieszczali (a przynajmniej nie spotkałem się z takim darmowym kalendarzem jeszcze. Jest też druga strona medalu... Jakoś nie widziałem fajnego kalendarza rowerowego z paniami jeżdżącymi.

A co do tego zdjęcia co wysłałeś bezpieka, to akurat moim zdaniem jest mocno nijakie jako zdjęcie. Ot taka mocno sobie reklama siodełka.

MindEx kiedyś (ze 2 lata temu) pisałem już do nich w sprawie kalendarza, ale nie odpisali.
Odpowiedz
#9
Kuba TU masz kalendarz co prawda płatny.
Cała stronka zawiera sporo fajnych fotek dziewczyn, które jeżdżą.
Odpowiedz
#10
Kuba napisał(a):szkoda że Kelly'sy, więc myślę, że akurat odpowiednie proporcje
I tyle w tym temacie Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości