Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[29-30.08] 400km/24h
#61
Cześć. Niestety nie pojadę z wami całej trasy ale kawałek mogę was poprowadzić. Mieszkam w Wisznicach (no prawie) więc jakbyście mi dali znać około której będziecie tamtędy przejeżdżać to chętnie bym się przyłączył na trochę.
[Obrazek: u6545y2011v3.gif]
Odpowiedz
#62
Jak nas poprowadzisz z Łomazów przez Piszczac do Lebiedziewa to będziemy bardzo wdzięczni Smile A jak tam w ogóle jest z asfaltem? Da radę przejechać szosówkami? Big Grin Bo wiem, że Wisznice-Łomazy jest miodzio Smile

btw: Dziś o północy zamykam listę startową 400/24 i jutro spróbuję popchnąć do przodu parę spraw organizacyjnych Smile Na razie jest 15 potwierdzonych osób i msz, który mi jeszcze nie potwierdził. Jutro na główną wrzucę info o naszym maratonie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#63
Wisznice- Łomazy to jest naprawdę miód dla szosowców. Dalej jest trochę gorzej ale na 99% cały czas asfalt. Nie jeżdżę raczej w tamtych terenach, ale jak chcesz to mogę jutro przejechać się tamtędy i dać znać jak jest. Rozumiem, że najpierw jedziecie z Lublina do Wisznic tak?
[Obrazek: u6545y2011v3.gif]
Odpowiedz
#64
Tak, najpierw do Wisznic Smile Jak będziesz miał czas to możesz zrobić traskę do Lebiedziewa Smile Asfalt to raczej na pewno jest, bo z mapy tak wynika, ale dobrze wiedzieć jakiej jest on jakości Smile

Zresztą jeśli się uda to w tym tygodniu wybiorę się na objazd trasy to sam zerknę Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#65
Mógłbym was odprowadzić do Sławatycz. Tam bym sobie skręcił do Wisznic, ale pewnie wtedy u będzie już ciemno. U mnie z oświetleniem słabo jest niestety.
[Obrazek: u6545y2011v3.gif]
Odpowiedz
#66
Jadę... a czy dojadę... :lol:
Odpowiedz
#67
Maciek zdążył w ostatniej chwili Smile

Cichy, coś wymyślisz Smile Jeszcze dziś w nocy coś nasmaruję o maratonie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#68
Witam, ja także chciałbym się zadeklarować na ten maraton, czekałem do ostatniej chwili z tym postem bo nie chciałem później w razie czegoś odwoływać ale jak na dzień dzisiejszy widzę- będę miał czas i rower żeby pojechać. Nie wiedziałem, że trzeba się do północy deklarować, wiec jak jeszcze nie jest za późno to dopiszcie mnie do listy uczestników...
Odpowiedz
#69
1. KermitOZ
2. 73Wojtek
3. Adaś
4. Agnieszek
5. Bart
6. Diablo
7. Felek
8. Holden
9. Kreciczek
10. Kristoferson
11. Kuczy
12. michalbrodowski
13. msz
14. Paul67
15. Perceive
16. szymek_sq
17. Wieśko
18. Yorki
19. Zwirek

Brawa dla wszystkich śmiałków Smile

Auto techniczne: qula

Dowcip na rozpoczęcie: Karol Strasburger Wink

Trasa maratonu.

Start: sobota, 29 sierpnia, g. 12, Plac Zamkowy
Meta: niedziela, 30 sierpnia, g. 12, Plac Zamkowy

Na start zapraszam wszystkich, którzy chcą się z nami przejechać przynajmniej po mieście, ale oczywiście im dalej tym lepiej Smile Im nas więcej wyruszy z Placu Zamkowego, tym efekt będzie większy Smile

O szczegółach organizacyjnych poinformuję wszystkich w najbliższym czasie. Jutro postaram się załatwić kilka spraw organizacyjnych i napiszę co i jak Smile

Wszystkich uczestników proszę o pilne wysłanie mi na priv następujących informacji: Imię i nazwisko (zostaną opublikowane na stronie głównej), mail (mailem będę wysyłał dalsze info o maratonie), najdłuższy przejechany dystans (tak dla mojej ciekawości ;P), typ roweru, na którym zamierzacie przejechać maraton (szosówka, cross, góral czy co tam jeszcze macie Big Grin).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#70
No dzisiaj trochę trasy przejechałem. Niestety nie całą, bo trochę źle skręciłem :-P. Droga Wisznice- Łomazy to jak już mówiliśmy jest dobra. Łomazy- Piszczac tu jest gorzej. Jest dużo łat i miejscami sporo takich małych dziurek. Na szosówce może trochę wytrząść, ale przecież nie będziecie jechali szybko więc myślę, że "przejezdna". W Piszczacu właśnie źle skręciłem, więc jak dalej to nie wiem. Z Kodnia do Sławatycz jest lepiej, łaty występują ale przeważnie z prawej strony pasa ruchu więc można jechać środkiem :mrgreen: . Ruch jest niewielki. Na tym odcinku wyprzedziło mnie nie więcej niż 15 aut. Liczbę zawyżyłem na wszelki wypadek Big Grin
[Obrazek: u6545y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości