Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[29-30.08] 400km/24h
#11
Bym sie dopisał tylko? Czy na górskim czy szose szykować?Smile I pytanie kazdy z ans ma zrobic 400 a nie grupa?Tongue
Odpowiedz
#12
Trasa będzie po szosie, każdy jedzie czym chce. Ja cisnę góralem Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
Panie! Ja się pisze ;)

Ostatnio jeżdżę tylko do pracy, ale co tam raz się żyje, a jak to ktoś wcześniej pisał: "400km piechotą nie chodzi"
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#14
No dobra to i ja się wkręcam, o ile nic mi na roku nie wypadnie w okolice tych dni :-D
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#15
Jak sie przygotwac do tego? I jaka srednia musi byc żebyśmy zrobili ten dystansSmile
Odpowiedz
#16
Zrób sobie kilka dłuższych dystansów. Zrób sobie od czasu do czasu jakąś setkę średnim tempem, do tego może jakieś 150km i wystarczy. Jak Ci się chce to na 200km też się można wybrać. Ale ogólnie te dystanse to tak na podbudowanie psychiczne, żebyś wiedział, że spokojnie dajesz je radę przejechać. Jeśli ktoś jeździ regularnie i to raczej nie będzie miał problemu ze zrobieniem 400/24.

Będziemy starali się utrzymywać średnią 20km/h i robić w miarę krótkie przerwy. Oczywiście jeśli będzie z wiatrem, z górki, albo po prostu będzie widać, że można trochę szybciej przycisnąć to będziemy te 25 km/h na niektórych odcinkach jechać. Ale przede wszystkim tempo będzie tak regulowane, żeby się nie zmęczyć za bardzo i żeby każdy dał radę pokonać ten dystans. Nie ma mowy o żadnym ściganiu. Dyscyplina przede wszystkim i wtedy musi się udać Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Ja już zaczynam przygotowania... obiecuję też zbić wagę do 105 kg buahahahaha :lol:
Odpowiedz
#18
Ostatni ona górskim zrobiłem 70 średnia 24, więc nie jest tak zleSmile Co do dystansu nie boje sie poniewaz w grupie zawsze razniej sie jedzieSmile A pozatym 40 km robie prawie codziennie w tępie 32 km/hSmile
Odpowiedz
#19
Michal napisał(a):40 km robie prawie codziennie w tępie 32 km/hSmile
Na góralu tak jeździsz? Confusedhock:
To ja z wami nie jadę. Zgubicie mnie po drodze :lol:
Bez treningu, tak z biegu to chyba nie wyda w moim przypadku :roll:
Odpowiedz
#20
Wiesiek, nie dygaj. Będę pilnował tempa, a kto będzie kozaczył to chyba sam będzie jechał. Na tak dużym dystansie ważne jest rozłożenie sił i równe tempo Smile Jak to wszystko będzie funkcjonować to spokojnie damy radę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości