Strony (3):    1 2 3
msl   03-04-2012, 11:34
#21
Grzegonz, zawodniczy, czyli taki, który został oddany zawodnikowi do startów/jest własnością zawodnika. Przynajmniej ja to tak rozumiem ;-)

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
macrainbow   03-04-2012, 16:33
#22
Ja mam w domu zaodniczego Phantoma do 4X, Horneta do DH i Haro do BMX Racing jak ktos chce pomacać czy zrobic sobie z nimi zdjecie to zapraszam Tongue
Grzegonz   20-04-2012, 02:16
#23
macrainbow hornet to nie jest rama downhillowa, do dh to masz demo w toro Smile
michalbrodowski   18-11-2012, 15:21
#24
Byłem ostatnio w Toro, mieli GIGANTYCZNĄ dostawę butów i ciuchów Northwavea! W tym momencie mają około 120 modeli butów mtb i około 60 modeli szosowych. (oczywiście nie wszystkie mają pełną rozmiarówkę)
Do tego ogrom zimowych ciuchów northa i speca!
Siedziałem chyba z godzinę, oglądałem między innymi specjalny limitowany zestaw butów i stroju na dwudziestolecie firmy. Czułem się jak w sklepie z zabawkami Smile

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
mraugorzata   18-11-2012, 22:13
#25
Co do tej ostatniej dostawy- byłam u nich w piątek i okazało się, że dostawa była tak duża... że aż się nie pomieścili i część przyjdzie jeszcze kurierem w tym tygodniu (m.in. poszukiwane przeze mnie damskie rękawiczki).

Dostałam również ulotkę o ich sklepie internetowym, co już jakoś było podnoszone w tym wątku.

http://metrobikes.pl

Sprzedawca zapewnił mnie, że cały czas tam wprowadzają nowe produkty, ale jest tego bardzo dużo, więc i powoli im idzie.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.