Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe TORO sklep rowerowy, serwis rowerowy w Lublinie
#1
Wstąpiłem ostatnio do sklepu rowerowego Toro na Zana i pomyliłem drzwi! Okazało się, że teraz wejście jest tam gdzie było ogromne okno, a starym wejściem wchodzi się do serwisu.
Zrobili tam jakiś ogromny remont, nowe podłogi, poburzone ściany itp. Sklep powiększył się chyba dwukrotnie? I zwiększyła też się liczba rowerów, którymi handlują.
Mają około 140 rowerów na sklepie. Do tego zauważyłem, że mają w sprzedaży SINGLE i OSTRE KOŁA Big Grin Na jeden taki złoty-piękny się nawet napaliłem Wink
Dodatkowo mają teraz wyprzedaż ciuchów. Koszulki rowerowe zaczynają się już od 30 zł.
Szkoda tylko, że nie ma w środku jakiejś kanapy, to bym sobie tam siedział i popijając redbula oglądał rowerowe filmy Big Grin No ale co zrobić, albo sklep, albo kanjpa Tongue
Na prawdę fajnie to teraz wygląda, stojaczki, gabloty, profesjonalny salon rowerowy!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
zwróciłeś może uwagę jakie tam buty mają w ofercie ?
Odpowiedz
#3
Z tego co pamiętam to Northwave, specialized i shimano.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#4
michalbrodowski napisał(a):Dodatkowo mają teraz wyprzedaż ciuchów.
Ano i ja widziałem kilka kartonów ciuchów, jest w czym poprzebierać.
michalbrodowski napisał(a):Z tego co pamiętam to Northwave, specialized i shimano.
Dokładnie, ja dziś przytuliłem jedne speceWink
Odpowiedz
#5
michalbrodowski napisał(a):Wstąpiłem ostatnio do Toro

Kurcze, szkoda że nie wiedziałem to byś mi 43Ride kupił. Tongue
Jakoś nie po drodze mi do nich zawsze... No nic jutro się może przejadę.

Te ciuchy mają w jakiś super cenach czy spodenki speca z 400 na 300 przecenione?
Odpowiedz
#6
No właśnie! Mają 43Ride! aż się sam zdziwiłem, bo byłem święcie przekonany że nikt w Lublinie tego mieć nie będzie! a tu taki szok Smile

Jak kupisz, to koniecznie musisz mi pożyczyć!

EDIT: Nie wiem jak jest z przecenami, nie oglądałem, bo nie miałem czasu, ale są i drogie i tanie ciuchy. Jedne i drugie przecenione sporo.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#7
to ze w Toro bedzie 43ride na LSFR.pl od miesiaca byla o tym mowa Tongue

toro bedzie tez sklepem internetowym, strona jeszcze nie gotowa, ale jakis profil na fejsie maja
http://www.facebook.com/MetroBikes
Odpowiedz
#8
43 Ride już chyba długo nie pobędą.
Odpowiedz
#9
michalbrodowski napisał(a):Zrobili tam jakiś ogromny remont, nowe podłogi, poburzone ściany itp. Sklep powiększył się chyba dwukrotnie? I zwiększyła też się liczba rowerów, którymi handlują.
Mają około 140 rowerów na sklepie. Do tego zauważyłem, że mają w sprzedaży SINGLE i OSTRE KOŁA
macrainbow napisał(a):toro bedzie tez sklepem internetowym
Mają rozmach Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
to zajrzę do nich Smile
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości