Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe TORO sklep rowerowy, serwis rowerowy w Lublinie
#11
Chyba specjalnie się nie powiększyli. Tylko Mechanika przenieśli do mniejszego pomieszczenia i faktycznie zmienili sklep w środku (inny układ pomieszczeń, mniej miejsca dla sprzedawcy). Jakoś znacząco więcej miejsca ogólnie nie ma. Ale sporo rowerów w środku stoi i ciężko się minąć jak kilka osób jest w środku. Nawet Demo i dwa single są wystawione. Wink
Odpowiedz
#12
DEMO?!?!?! O rzesz... Jutro rano idę pomacać! Confusedhock:
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#13
http://www.specialized.com/pl/pl/bc/SBC ... C3%B3rskie
Ło to...
Chyba że zawodnicze, ale jakoś za czysto wyglądało na zawodnicze. Tongue
A stało po prawej stronie idąc prosto od wejścia.
Odpowiedz
#14
Status ładniejszy, juz śmiga po lublinie. rama bardzo na wypasie sama robi łipy
Odpowiedz
#15
Mam prośbę, gdyby ktoś się do nich wybierał w najbliższym czasie to byłbym wdzięczny za sprawdzenie czy mają buty Specialized Sport i ewentualnie w jakiej cenie.
Odpowiedz
#16
macrainbow napisał(a):Status ładniejszy, juz śmiga po lublinie. rama bardzo na wypasie sama robi łipy

A tam wcale ładny nie jest. Sama ramka wisząca w sklepie wygląda fajnie, ale jak zobaczyłem cały rower to stwierdzam że bez szału. Demo miażdży Statusa. Nawet fajniejszy był ostatni Big Hit. A że sama whipy robi... Hill jeździ na Demo. Tongue
Szkoda że nie mają Speca Enduro EVO. Fajna rama i ciekawy osprzęt. Chociaż nie podejrzewam żeby się sprzedał w Lublinie. Prędziej SX.

marcin84 napisał(a):Mam prośbę, gdyby ktoś się do nich wybierał w najbliższym czasie to byłbym wdzięczny za sprawdzenie czy mają buty Specialized Sport i ewentualnie w jakiej cenie.

Zadzwoń do nich to najlepiej się dowiesz co i jak.
Odpowiedz
#17
byłem, zobaczyłem, zakupy zrobiłem

http://imageshack.us/photo/my-images/81 ... 29107.jpg/

wybór mają chyba najlepszy w Lublinie, rabacik dostałem, chyba będę kupował już tylko u nich Wink
Odpowiedz
#18
marcin84 napisał(a):byłem, zobaczyłem, zakupy zrobiłem

http://imageshack.us/photo/my-images/81 ... 29107.jpg/

wybór mają chyba najlepszy w Lublinie, rabacik dostałem, chyba będę kupował już tylko u nich Wink

Kupiłem u nich takie same buty Smile
dobrze sie w nich jezdzi ale do chodzenia sa kiepskie
ile teraz kosztują te buty, bo ja kupyalem je pod koniec sezonu 2011?
Odpowiedz
#19
na pudełku 329zł ale brałem razem z pedałami i dostałem w sumie 50zł rabatu ;-)

Do mojej stopy super dopasowane, jak je przymierzyłem od razu wiedziałem, że biorę. To że się w nich kiepsko chodzi to tylko na plus, przynajmniej moim zdaniem.
Odpowiedz
#20
Kuba a co to jest zawodnicze albo niezawodnicze, gdzie jest różnica? Żebym wiedział, jak będę kupował rower Smile A przez Lublin przewinęły się 4 demówki + piąta w sklepie, rama ma blisko 2 sezony tak więc szału nie ma. Jakby mieli karbonowe to tak, alu już spowszedniało, w górach co 4 rower to spec.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości