Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe TORO sklep rowerowy, serwis rowerowy w Lublinie
#21
Grzegonz, zawodniczy, czyli taki, który został oddany zawodnikowi do startów/jest własnością zawodnika. Przynajmniej ja to tak rozumiem ;-)
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#22
Ja mam w domu zaodniczego Phantoma do 4X, Horneta do DH i Haro do BMX Racing jak ktos chce pomacać czy zrobic sobie z nimi zdjecie to zapraszam Tongue
Odpowiedz
#23
macrainbow hornet to nie jest rama downhillowa, do dh to masz demo w toro Smile
Odpowiedz
#24
Byłem ostatnio w Toro, mieli GIGANTYCZNĄ dostawę butów i ciuchów Northwavea! W tym momencie mają około 120 modeli butów mtb i około 60 modeli szosowych. (oczywiście nie wszystkie mają pełną rozmiarówkę)
Do tego ogrom zimowych ciuchów northa i speca!
Siedziałem chyba z godzinę, oglądałem między innymi specjalny limitowany zestaw butów i stroju na dwudziestolecie firmy. Czułem się jak w sklepie z zabawkami Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#25
Co do tej ostatniej dostawy- byłam u nich w piątek i okazało się, że dostawa była tak duża... że aż się nie pomieścili i część przyjdzie jeszcze kurierem w tym tygodniu (m.in. poszukiwane przeze mnie damskie rękawiczki).

Dostałam również ulotkę o ich sklepie internetowym, co już jakoś było podnoszone w tym wątku.

http://metrobikes.pl

Sprzedawca zapewnił mnie, że cały czas tam wprowadzają nowe produkty, ale jest tego bardzo dużo, więc i powoli im idzie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości