Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polesie 24.03.2012 PKP 7.35 do Chełma
#1
biorę śpiwór i jadę na dwa-trzy dni na północ od Chełma (a doń pociągiem z rowerem)
oczywiście nie by się wyjeździć tylko popatrzeć, pofotografować kapliczki ...
ktoś chętny?
Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Odpowiedz
#2
na filmie http://youtu.be/5L_8CdJbj1A
żurawie, sarny, wiatrak, ...
porządki przed kapliczką, ...
kwitnie wawrzynek wilczełyko,
...
mróz nocą ale
widziałem bociana, czajki, śpiewają skowronki i moje ulubione trznadle, ...

Chełm - Uhrusk - Sawin - Hańsk - Dubeczno - Żdżarka

trzy dni
160 km
średnia: 2 fot./km
Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Odpowiedz
#3
[Obrazek: zurawie.JPG]
fot. kapliczek
Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Odpowiedz
#4
Waldek, wyrazy uznania dla Twojej pasji :-D Może uda Ci się jeszcze kogoś to niej przekonać. (chodzi o takie wyjazdy)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Waldek ja na pewno w tym sezonie będę chętny na takie wypady z aparatem w ręku. Posiadam wszelki potrzebny sprzęt tylko czekam na lepszą pogodę. Powiedz planujesz nocowanie pod namiotem czy agroturystyka?
Odpowiedz
#6
marcint napisał(a):planujesz nocowanie pod namiotem czy agroturystyka?


miało nie padać, nie ma komarów, więc bez namiotu
najbardziej lubię spać pod niebem
w mróz lubię zakopać się w siano
a w deszcz opuszczoną stodołę

tym razem trafiłem na opuszczony dom "na sprzedaż" otwarty, więc wybrałem strych z grochowinami
a w drugą noc mroźną i wietrzną jeszcze dziwniejsze miejsce Smile

miałem ze sobą niezależny system ekstremalny:
śpiwór w śpiwór, między nie alufolia Smile
Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Odpowiedz
#7
rozumiem, tak jak pisałem wcześniej chętnie się przyłącze w niedalekiej przyszłości na kilka takich wypadów.
Odpowiedz
#8
prawie squatting...
to może byc ciekawe.
Odpowiedz
#9
Pozwolę sobie i ja na OT.
Wspaniałe wycieczki Waldek robisz- tylko nie jestem czasowy , a spokoju i harmonii u mnie są duże braki , by móc na chwilę zadumać się nad spróchniałym krzyżem i podpierającym go starym drzewem. Jadąc w pobliżu budowanych obwodnic zastanawiam się nieraz co będzie z tymi kapliczkami , którymi ludziska cały czas się opiekują . Dla mnie jest to coś polskiego , które warto ocalić od zapomnienia, warto fotografować i bronić od domokrążców rzucających cytatami.
"...czucie i wiara silniej mówią do mnie -niż mędrca szkiełko i oko..."
Odpowiedz
#10
Jurek S napisał(a):Mówiąc krótko nijak się ma przytoczony przez 1/2toragocia cytat do tego co robi Waldek. [/i]
To Twoje założenie. Nie wydaje mi się, żeby Pawłowi chodziło o to co robi Waldek ale o obiekty widniejące na fotach Waldka. Niech Paweł sam sie określi, jeśli zechce.

Nie wydaje Ci się Jurek,że to co podałeś na końcu swojego posta w oryginale jest okraszone przez autora ironią?
Czy na prawdę nic Ci się tu nie kłóci kiedy słyszysz termin "Królowa Nieba" i "Jeden jest Bóg"? :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości