Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskid Niski - odłożony
#11
Jurek S napisał(a):Chyba masz jakieś wtyczki ;-) bo na ostatniej babskiej ustawce była o tym mowa.
no to chyba jakoś telepatycznie się wstrzeliłam ;-)
i do jakich wniosków doszliście?
#12
Myśl Jurku, myśl :-) Ja też jestem zainteresowany pogodzeniem tych dwóch imprez ;-)
#13
Wtam wszystkich!
Jestem nowy ale myślę, że szybko sie z Wami zaklimatyzuję ;-)
Piszę się na tę wycieczkę.
Dziękuję Monika za info o forum :-)
#14
gacek napisał(a):Wtam wszystkich!
Jestem nowy ale myślę, że szybko sie z Wami zaklimatyzuję ;-)
Piszę się na tę wycieczkę.
Dziękuję Monika za info o forum :-)

Byłoby miło gdybyś wstrzelił się na jakąś codzienną ustawkę. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#15
Niestety muszę trochę zwolnić Cry . Nie będę mógł pojechać w tym roku w Beskid Niski. Oczywiście jeżeli zebrałaby się ekipa mogę pomóc w ustaleniu trasy, ewentualnie noclegi.
Na pociechę powiem że może zrobimy (mam nadzieję) jakieś dwudniowe pożegnanie lata. Ale to już w oddzielnym temacie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#16
Jurek S napisał(a):Na pociechę powiem że może zrobimy (mam nadzieję) jakieś dwudniowe pożegnanie lata. Ale to już w oddzielnym temacie.
Jakiś czas temu Artur rzucił hasło żeby zrobić powtórkę ubiegłorocznego Tour de Wschód i może to jest pomysł na pożegnanie lata?
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
#17
Karola napisał(a):(...)
Jakiś czas temu Artur rzucił hasło żeby zrobić powtórkę ubiegłorocznego Tour de Wschód i może to jest pomysł na pożegnanie lata?

Też o tym myślałem, żeby tamten kierunek. Ale może udałoby się pojechać do muzeum rowerów. Przymierzę się jakby tu fajną trasę zrobić.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#18
a możecie zapodać jakąś datę? coby wcześniej sobie weekend jakiś zaklepać.. :-)
orientuj...
#19
To może termin 19/20 lub 26/27 września?
Jeżeli chodzi o mnie to mi pasuje tylko jeden z nich i jest mi obojętne który to będzie. Ja chcę tylko wcześniej wiedzieć bo muszę sobie zaklepać w pracy wolne bo jak nie zrobię tego odpowiednio wcześnie to będzie na nic :-)
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
#20
no ja mam dokładnie tak samo jak Karola.
to może jacyś chętni się zdeklarują i zdecydujemy się na któryś z tych terminów ;-)
orientuj...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości