Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawierzchnia ddr na Al. Smorawińskiego zaczyna się sypać
#1
[Obrazek: img7584a.jpg]

Więcej:
http://www.rowery.teatrnn.pl/node/816/N ... sypa%C4%87
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#2
Czy wykonawce obowiącuje jakaś gwarancja?

Jestem przerażony tym co sie będzie działo z tą ddr później skoro po jednej zimie jest taka tragedia...
Zarabiam na życie... i na wydatki rowerowe ubezpieczając, więc jak coś... pytaj smiało Tongue
Odpowiedz
#3
O skoro już tu taki temat jest, to w zeszłym tygodniu w sobotę przejeżdżając z Krochmalnej w Diamentową przed jezdnią na ścieżce (całkiem niedawno oddanej) są całkiem spore nierówności. Nie pamiętam czy odpryski ale zdecydowanie odczułem je na swoim rowerze, co mnie trochę zdziwiło.

Przypominają mi się rozmowy jak to ścieżki asfaltowe będą równe w przeciwieństwie do kostkowych... A jak widać wszystko to kwestia wykonania.
Odpowiedz
#4
Nie do dla mnie to jakaś chora akcja, przecież żadne ciężary na ta nawierzchnie nie działają, nawet roku nie ma a ewidętnie rogi sie wykruszają , środek pęka co to KUR ## ma byc? a z tym malowaniem najpierw byłem ostro za bo takie ładne amerykańskie, teraz jestem ostro przeciw bo ładne to one z samochodu są a jeździ sie słabo, nie równo i sie sypie
nóż w kieszeni sie otwiera...
Odpowiedz
#5
blayer napisał(a):Czy wykonawce obowiącuje jakaś gwarancja?

Jestem przerażony tym co sie będzie działo z tą ddr później skoro po jednej zimie jest taka tragedia...

oczywiście, że obowiązuje,
Jest to raczej wina słabej warstwy podstawowej, piachu, który powinien być wysypywany i potem ubijany mokry, a możliwe, że tak nie było, wykonawca pewnie będzie miał to gdzieś i czymś zaklei i wróci to samo po okresie gwarancji...
Grzegorz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości