Ankieta: Który termin jest lepszy?
3 czerwca
8 lipca
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 16-10-2248
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAMILY CUP 2012 W LUBLINIE - w jakim terminie?
#1
Witajcie,
jesteśmy organizatorami XVII Amatorskich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Kolarstwie Górskim FAMILY CUP 2012 w Lublinie. !!!

Mam nadzieję że większośc z Was przynajmniej słyszała o tej imprezie, a jeśli nie to zapraszam na stronę www.familycup.pl

Piszę do Was z prośbą o radę co do wyboru terminu, interesują mnie konstruktywne opinie.

Proponowany termin zawodów to 3 czerwca, alternatywą jest również 8 lipca.

Proszę o informację jakie zawody w okolicy odbywają się w tych terminach i ewentualnie czy będą one w jakikolwiek sposób kolidowały?

Jak wiadomo co "dwie" głowy to nie jedna - przejrzałem dostępne kalendarze imprez, jednak mogłem coś przeoczyć.

Temat jest dość pilny, decyzja musi być podjęta jutro po południu.

Pozdrawiam
i liczę na konstruktywne informacje
KUBA
www.rajchelgroup.pl

PS wszelkie informację na temat trasy, nagród, itp. będą publikowane w późniejszym czasie.
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#2
Termin późniejszy lepszy, bo po drodze będą dwie duże imprezy (międzynarodowe zawody na torze przy Janowskiej i XC na Starym Mieście), na których można się zareklamować. Poza tym będę w lepszej formie 8 lipca Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Ja nie mam żadnych konstruktywnych opinii... Ani jedna, ani druga data nie koliduje z innymi naszymi wydarzeniami. Wiem natomiast, że początek wakacji może przyciągnąć o wiele więcej osób, a i pogoda może być lepsza. Do tego mamy więcej czasu na zorganizowanie tego wszystkiego. Głosuję na 8 lipca Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#4
3 czerwca jest planowany wyścig w Hrubieszowie.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#5
Karcer napisał(a):3 czerwca jest planowany wyścig w Hrubieszowie.

A 8 lipca ? Imprezy w okolicy? Podkapacie itp ?
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#6
No to obczaj stronę Cyklokarpat i kalendarz wyścigów amatorskich na pro-cycling i będziesz wiedział Tongue Wszystkim nie dogodzi, a do Hrubieszowa pewnie dużo osób pojedzie, ja pewnie nie, ale pojadę gdzie indziej Smile Zresztą i tak wszystko przemawia za 8 lipca Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Tyle, że w kalendarzu RL 8 lipiec jest już zarezerwowany na rajd i imprezę rodzinną międzypokoleniową w Nasutowie.
8 lipca Rl współorganizuje również Rajd do Przewłoki we współpracy ze Stowarzyszeniem Zachód-Wschód i Stowarzyszeniem „Szlak Jagielloński”
orientuj...
Odpowiedz
#8
No to kwestia czy robimy równolegle piknik i zawody sportowe czy zawody sportowe, na które nikt nie przyjedzie, bo wszyscy się będą ścigać na ważniejszych wyścigach Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
KermitOZ napisał(a):No to kwestia czy robimy równolegle piknik i zawody sportowe czy zawody sportowe, na które nikt nie przyjedzie, bo wszyscy się będą ścigać na ważniejszych wyścigach Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

7 lipca? lepsza data ?

nie jest łatwo dobrac dobry termin....
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#10
z tymi terminami to jest tak, że nie ma co patrzeć na inne imprezy w tym samym dniu.
właściwie w każdy weekend w roku COŚ TAM jest gdzieś w kraju. i możesz zrobić zawody sportowe w terminie, w którym nie będzie akurat pikniku rowerowego, ale wypadnie tak, że wtedy będzie jakiś mecz, święto kościelne, darmowy koncert w mieście, dożynki, spotkanie kolekcjonerów starych odkurzaczy albo cokolwiek.

dlatego ZAWSZE narażamy się na to, że frekwencja może nie dopisać. ja sam na przykład praktycznie na większość weekendów w tym roku mam po dwa lub więcej wydarzeń i muszę wybierać to ważniejsze. i przyznaję, że wielokrotnie w z wydarzeniami "rowerowymi" wygrywają inne.

i na przykład we wszystkich 3 proponowanych wyżej terminach nie będzie mnie w Lublinie.

wracając do FC - lepiej zrobić wtedy, kiedy w okolicy nie ma żadnego innego WYŚCIGU. Większe szanse na to, że będzie więcej zawodników.

pzdr.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości