Ankieta: Który termin jest lepszy?
3 czerwca
8 lipca
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 16-10-2248
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAMILY CUP 2012 W LUBLINIE - w jakim terminie?
#11
A jak to się ma do wydarzenia?

25 sierpnia - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Jacnia, które umieszczone jest w kalendarzu imprez Famili Cup 2012
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
MindEx napisał(a):z tymi terminami to jest tak, że nie ma co patrzeć na inne imprezy w tym samym dniu.
właściwie w każdy weekend w roku COŚ TAM jest gdzieś w kraju. i możesz zrobić zawody sportowe w terminie, w którym nie będzie akurat pikniku rowerowego, ale wypadnie tak, że wtedy będzie jakiś mecz, święto kościelne, darmowy koncert w mieście, dożynki, spotkanie kolekcjonerów starych odkurzaczy albo cokolwiek.

dlatego ZAWSZE narażamy się na to, że frekwencja może nie dopisać. ja sam na przykład praktycznie na większość weekendów w tym roku mam po dwa lub więcej wydarzeń i muszę wybierać to ważniejsze. i przyznaję, że wielokrotnie w z wydarzeniami "rowerowymi" wygrywają inne.

i na przykład we wszystkich 3 proponowanych wyżej terminach nie będzie mnie w Lublinie.

wracając do FC - lepiej zrobić wtedy, kiedy w okolicy nie ma żadnego innego WYŚCIGU. Większe szanse na to, że będzie więcej zawodników.

pzdr.

okej to wracając do pytania:

3 czerwca odpada bo jest wyścig
8 lipca - bo jest piknik
7 lipca ? co wy na to ?

zależy mi na maksymalnej frekwencji dlatego temat jest jeszcze otwarty!
utworzyłem temat po to żeby każdy spojrzał w swój kalendarz rowerowy(!) i ocenił, który termin pod tym względem ma opcje największego powodzenia?
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):A jak to się ma do wydarzenia?

25 sierpnia - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Jacnia, które umieszczone jest w kalendarzu imprez Famili Cup 2012

właśnie trwają prace nad ustaleniem ostatecznego kalendarza imprez dlatego jest tutaj to niezmienione.


w Jacni imprezy nie będzię


Wspólnie z Panem Kierownikiem z MOSiRu ustaliliśmy że sierpień jest mocno urlopowym terminem w Lublinie i stąd przesunięcie na czerwiec a teraz jak się okazuje prawdopodobnie na lipiec.
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#14
No to zaklepuj 7 lipca. Sobota frekwencyjnie gorsza od niedzieli Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#15
DECYZJE:

Jeżeli juto uzyskam akceptację terminu 3 czerwca (przez MOSIR) to będzie on wiąrzący.


Kto pisze się do pomocy? Kwestie do ogarnięcia to wytyczenia trasy taśmami, roztawienie ok. 10 banerów, sędziowanie na trasie.

Zawody odbędą się w godzinach 9-15 - teren przyległy do Zalewu Zemborzyckiego.

Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w tej imprezie to zapraszam do kontaktu:
<!-- e --><a href="mailto:kuba@rajchelgroup.pl">kuba@rajchelgroup.pl</a><!-- e -->, tel. 792 700 890, GG: 5198023
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#16
co z tym FC?
będzię?
Odpowiedz
#17
bATMAn napisał(a):co z tym FC?
będzię?


Sory, gapa ze mnie!


Termin 3 czerwca jest zatwierdzony!!!

Teren: okolice Zalewu Zemborzyckiego

Nagrody: około 4 tysiące zł w nagrodach sportowych i rzeczowych!


Potrzebne wsparcie organizacyjne! (jeśli ktoś jest wstanie wtedy coś pomóc to zapraszam do kontaktu!)

Szczegóły po świętach!!!

Dla maniaków:
Zapraszam również na zawody FC do Iwonicza-Zdroju (podkarpacie) - w terminie 7 lipca.

Więcej:
<!-- e --><a href="mailto:kuba@rajchelgroup.pl">kuba@rajchelgroup.pl</a><!-- e -->
tel. 792 700 890
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości