Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-04-2012 LUBLIN-KAZIMIERZ-PUŁAWY -JANOWIEC
#1
Szukam chętnych na fajną traskę;liczy ok 200km (w obie strony),droga asfaltowa.Prędkość na poziomie 25-28km. Pytam tak wstępnie ,czy byliby zainteresowani???Szykuje jeszcze kilka wypadów w tym sezonie w różne miejsca , więc zapraszam.Oczywiście dokładny termin jest doo ustalenia-jako że w każdy weekend jestem na rowerze,więc się dostosuję ,jak komu pasuje. :-D
Odpowiedz
#2
Witam, podaj więcej szczegółów co do tej traski
rower, góry, warcholstwo i swawola!
Odpowiedz
#3
Cześć.Jeżeli chodzi o samą trasę to wygląda następująco:STASIN -MARYNIN-RADAWIEC-SADURKI-PALIKIJE-WOJCIECHÓW-NAŁĘCZÓW-WĄWOLNICA-NIEZABITÓW-KAZIMIERZ-PUŁAWY-G.PUŁAWSKA-JANOWIEC.Może z prędkością trochę przecholowałem,ale powyżej 20km/h będzie na pewno.Jak napisałem dokładny termin i godzina jest do ustalenia,jako że każdy weekend spędzam na rowerze.Drogi Kwiatuchu,jeżelii masz chęci i czas to daj znać,bo ja jadę na 100% i jeżeli jesteś -podobnie jak ja-wariatem rowerowym ,to nawet nie ma się nad czym zastanawiać :mrgreen: W tym sezonie planuje też inne ciekawe wypady ,w różne rejony lubelszczyzny.
Odpowiedz
#4
Fajna traska. Ja niestety raczej przez cały kwiecień będę wyłączony z uwagi na brak wolnych terminów, od maja powinno być lepiej. Wrzucaj swoje pomysły na forum w razie wolnego na pewno przyłącze się.
rower, góry, warcholstwo i swawola!
Odpowiedz
#5
Nie ma problemu.Jadę w jedną trasę i już szykuje następną.Znalazłem wczoraj mega fajną mapkę naszego województwa i odkryłem nowe,niezłe szlaki.Także trzymaj rękę na pulsie, bo jeszcze niejednokrotnie będę rzucał hasło na forum
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości