Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.03, g. 18 - Slajdowisko 3 lata Rowerowego Lublina
#1
Witam

Zapraszam wszystkich na ostatnie slajdowisko w tym sezonie. W najbliższą sobotę przedstawię pokaz slajdów, podsumowujący 3 lata działalności Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin".

Nie będzie to więc typowe slajdowisko z podróży, ale za to można będzie w jeden wieczór zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami, które Rowerowy Lublin miał przyjemność organizować lub w nich uczestniczyć. Postaram się w miarę zwięźle poprowadzić pokaz i zapraszam wszystkich forumowiczów do Księżycowej Smile

Sobota, 31 marca, godz. 18
Pub Księżycowa (ul. Księżycowa 2)
Wstęp wolny!

[Obrazek: slajdowisko08plakatmay.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Tak było

https://picasaweb.google.com/PrazonyRaba...8433193314
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#3
Będą gdzieś wrzucone te slajdy? Ja nie mogłem się pojawić, a chętnie bym sobie obejrzał taką małą kronikę
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#4
Holden, wszystko jest na picasie Wink A na poważnie, to przemyślę sprawę i może za jakiś czas wrzucę, chociaż nie wiem czy 450 slajdów bez żadnego komentarza i przed kompem to jest dobry pomysł Wink Pewnie trzeba by zrobić jeszcze jakieś uzupełnienie do tego, dorzucić trochę więcej slajdów z ustawek codziennych, może coś więcej z weekendowych, może właśnie dodać jakiś komentarz, żeby było to bardziej przystępne.

Dziękuję wszystkim za przybycie na ostatnie slajdowisko. Byłem bardzo zestresowany, ale mam nadzieję, że wyszło w miarę w porządku i nie zanudziłem słuchaczy. Miło było na szybko przejechać przez te trzy lata wspólnie z ekipą, która przybyła na pokaz. Szczególnie dziękuję ludziom ze "starej ekipy", z którymi przejechałem dosyć sporo kilometrów, i od których to wszystko się zaczęło Smile No i cóż, wszyscy razem jedziemy dalej! Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości