Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[26.07] g10. Orlen - Szczebrzeszyn
#1
Jest pomysł aby jutro śmignąć cos takiego http://www.bikemap.net/route/255723 .
Co do szczegółów to jeszcze trwają konsultacje.
Odpowiedz
#2
Prawdopodobnie o 10 wystartujemy z ludźmi z Zygmuntowskich, pojedziemy z nimi kawałek, a później odbijemy tak, żeby zrobić jak najwięcej podjazdów. Będzie ostro, ale jak ktoś chętny się sprawdzić to zapraszamy Smile

Uwaga: Godzina może się zmienić na wcześniejszą, dlatego lepiej jeszcze przed snem zajrzeć na forum Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
No i pojechaliśmy, ale o 12 jak się pogoda trochę bardziej wyklarowała. I tak nas 4 razy złapał deszcz, ale "co to dla fachowców" Big Grin

A trasa u mnie wyglądała mniej więcej tak: Zygmuntowskie - Bychawa - Tarnawki - Sułów - Szczebrzeszyn - Gorajec - Radecznica - Podlesie Duże - Gilów - Gródki - Wysokie - Lublin.

W Wysokim Karcer odbił na Batorz i Bychawę poćwiczyć podjazdy, a ja pognałem do Lublina. Wyszło mi 196 ze średnią 28,5, a po skoczeniu na miasto na wieczorne modły dzień zamknąłem na 212km Big Grin

Ogólnie było ostro, zwłaszcza z powrotem, gdzie nieźle dawał o sobie znać wmordewind Big Grin

Btw, widzę, że dziś ostro szosowcy poszaleli Big Grin Aż trzy ustawki, szosa rulez Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości