Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Prix Puław w kolarstwie MTB 2012
#51
Musze powiedziec ze z tym silnikiem poddales fajny pomysl :-P
Moze warto pomyslec mad tym :-P
Z drugiej strony jak osoba ktora wyjezdza rowerem tylko w niedziele ma nawiazac rowna walke z tymi ktorzy jezdza zawodowo, maja sprzet z gornej polki i sponsorow.
Trzeba kombinowac.
Pozatym na ile moze wystarczyc taka bateria w terenie, na kilkanascie kilometrow a pozniej jest zdecydowanie ciezej niz zwyklym jechac bo rowery takie waza podobno sporo.
To ma byc zabawa wiec nikt nie powinnien na to zwazac.
Odpowiedz
#52
Ja z kolei po obejrzeniu zdjęć zastanawiam się jak dziwnie będę wyglądać nie posiadając stroju kolarskiego wśród tych wszystkich speców (Mam tylko kask i okulary), ale kto by tym się przejmował, najważniejsze to dojechać do mety w ramach swoich możliwości. ;p
Odpowiedz
#53
Terrqge, nie martw się, ja również nie mam żadnych spodenek, koszulek nawet kask będę musiał pożyczyć. Jeno posiadam okulary ;-)
Pewnie w jeansach będę wyróżniał się z tłumu ale może to i dobrze :-D
Odpowiedz
#54
A w jakiej grupie wiekowej startujesz?

Bo ja w 17-30, i jeśli będzie jeszcze w miarę ciepło to zakładam krótkie sportowe spodenki i t-shirt. Wink
Odpowiedz
#55
mam 31 lat więc w najstarszej.
Ile dokłądnie trasa ma km :?: 20 :?:
Czy jest bardzo mocno techniczna czy też są jakieś dłuższe proste :?:
Jest może jakiś piach na trasie :?:
Odpowiedz
#56
Za każdym razem jest inna trasa, raz są strome podjazdy, raz w tych miejscach są zjazdy. Piach się zdarza, że czasami trzeba podbiegać, ogólnie można tam spotkać prawie każdy rodzaj nawierzchni :-P od piachu, przez ziemię, żwir, masę bitumiczną do asfaltu :-P
Odpowiedz
#57
Było bardzo fajnie, mimo że zająłem ostatnie miejsce w swojej kategorii i tak jestem zadowolony, że udało mi się przejechać te 7 okrążeń, zawsze to jakieś osiągniecie. :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości