Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl-tydzień dla aktywnych
#31
Od 23 sierpnia popierdółki ;-) rowerowe w Lidlu, nowy katalog tu: http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=k7lpME str. 15 - 19
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#32
w końcu tania pompka dla Patryka Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#33
Zaskakująco często są te graty dla rowerów... Hmmm dziwne....
Odpowiedz
#34
Co prawda nie jest to produkt z gazetki obecnej ale kolega na wyprzedaży w którymś Lidlu znalazł stojaki serwisowe. Przecenione z chyba 130 na 70 zł... Były akurat 2 ostatnie to i mi wziął.
Generalnie fajny stojak jak za tą kasę. Nie jest to Park Tool za 900 zł (mimo zbieżności kolorów) ale wygląda na to że w domowych warunkach będzie ok. Do serwisu gdzie robi się kilka-kilkanaście rowerów codziennie się nie nadaje.

Dość ciężki, co daje nadzieję na stabilność. Trochę trzeba się pobawić z klamrą żeby się nie rozpinała i po złożeniu mógłby być mniejszy, ale to nie są jakieś poważne kwestie. Można się także przyczepić do długości śrub które uniemożliwiają działanie szybkozamykaczy (końcówki śrub zaczepiają o dźwignię gdy chcemy ją zamknąć), ale kilka podkładek załatwia sprawę. W opiniach czytałem że trzeba uważać mocując za sztycę i podsiodłówkę żeby rower się nie wyślizgną (potrafiące się zsunąć dolne okładziny szczęk z twardego tworzywa no i czasem trudna do domknięcia klamra/dźwignia). Osobom mocującym za górną rurę będzie na pewno łatwiej.

Miłym dodatkiem jest półeczka na narzędzia (choć do moich idealnie nie pasuje), patent do blokowania kierownicy w danym położeniu oraz możliwość składania (niezastąpiona gdy się ma oddzielnego pomieszczenia). Wykonanie jest estetyczne. Jest sporo plastiku na obejmach, klamrach i szczękach ale za te pieniądze (a i za większe też) ciężko się spodziewać czegoś innego. Max udźwig wg opisu to 30 kg ale nie wiem na ile to prawda. Mój 18 kg rower nie deformował stojaka. Gdyby ktoś chciał przykręcić stojak do podłogi, to w nóżkach są otwory na wkręty.

Zdjęcia...
[Obrazek: DSC_0110b.jpg]

[Obrazek: DSC_0108b.jpg]
Odpowiedz
#35
Tak jak Kuba napisał, stojak bardzo fajny jak za tą kase i nie ma co marudzić Smile
Odpowiedz
#36
a miał ktoś do czynienia z tymi lampkami i może wyrazić opinię?
Odpowiedz
#37
Żeby nie zaśmiecać i nie tworzyć nowego wątku ... - oferta dla tych, którzy chcą być widoczni - kamizelki ostrzegawcze w Lidlu: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-F38 ... _33228.htm
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Nowa oferta Lidla od 29.05 (czwartek): http://gazetka.lidl.pl/7dce0abe-6329-4d ... 8e907/#/18
No i mają opisywany powyżej przez Kubę stojak - chyba się skuszę :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#39
Ja też zapoluję na stojaczek , całkiem dobre opinie
Odpowiedz
#40
Iron79 napisał(a):Ja też zapoluję na stojaczek , całkiem dobre opinie

Mam polecam
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości