Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl-tydzień dla aktywnych
#1
A w ofercie m.in.: kaski, wieszaki rowerowe, kamizelki, koszulki rowerowe, rękawiczki, bielizna funkcyjna a dla fanatyków bajery na szprychy :lol:

LIDL - Tydzień dla aktywnych, oferta od 10 kwietnia
Odpowiedz
#2
mam pytanie: czy ten zestaw do czyszczenia łancucha i zestaw do napraw rowerowych są warte kupna?
Odpowiedz
#3
zestaw do czyszczenia łańcucha jest OKEJ. chociaż czyściłem dotychczas z jego użyciem chyba ze dwa razy Smile daje radę.
Odpowiedz
#4
No zestaw do czyszczenia można śmiało polecić. Mój ma już jakiś rok i dalej daje radę (chociaż zdążył się już rozlecieć, ale go naprawiłem). Czyściłem nim pewnie koło 20 razy i z czasem trochę się zużywa i więcej trzeba nim nakręcić, ale efekt nadal jest przyzwoity.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Zwirek napisał(a):No zestaw do czyszczenia można śmiało polecić. Mój ma już jakiś rok i dalej daje radę (chociaż zdążył się już rozlecieć, ale go naprawiłem). Czyściłem nim pewnie koło 20 razy i z czasem trochę się zużywa i więcej trzeba nim nakręcić, ale efekt nadal jest przyzwoity.
ja tam wolę zrobić shake'a :roll:
Odpowiedz
#6
Z tego co pamiętam to ta maszynka do łańcucha w Lidlu, to produkt włoskiej firmy Barbieri, przynajmniej taką z jednej z ofert kojarzę.
Wyglądało to jakoś->tak<-
Odpowiedz
#7
gello1 napisał(a):ja tam wolę zrobić shake'a :roll:

za każdym razem jak czyścisz łańcuch? .... nie chciało by mi się, mam taką maszynkę i jestem dzięki temu szczęśliwsza Big Grin, szejk to ostateczność jak już jest bardzo usyfiony łańcuch

Tom napisał(a):Z tego co pamiętam to ta maszynka do łańcucha w Lidlu, to produkt włoskiej firmy Barbieri, przynajmniej taką z jednej z ofert kojarzę.

dobrze kojarzysz Big Grin

za tą cenę bardzo się opłaca
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#8
Również nastawiam się na zakup tej maszynki, szejk to już jak jest naprawdę u*y łańcuch.
Zastanawiam się co tam wlewać jak już się skończy dołączana chemia, wodę z ludwikiem, benzynę ekstrakcyjną?

A w ogóle, to u Niemców taką maszynkę sprzedają po 4.99ojro. :-P
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#9
PrażonyRabarbar napisał(a):wodę z ludwikiem
to może nie zadziałać
PrażonyRabarbar napisał(a):benzynę ekstrakcyjną?
a to może rozpuścić plastik tej maszynki
Odpowiedz
#10
ludwik i trochę wody, a jeszcze lepiej fery i trochę wody, dobry płyn do mycia naczyń spokojnie wypłukuje oliwki do łańcucha, dobrze dodać trochę wody bo zdecydowanie lepiej włazi między ogniwa, chwila kręcenia i łańcuch lśni Big Grin (sprawdzone wielokrotnie Big Grin)
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości