Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl-tydzień dla aktywnych
#21
Również czyściłem łańcuch powyższą maszynką, ładnie zeszło wszystko, olej też dobrze się sprawuje - teraz słychać takie "cykanie" na łańcuchu a nie zwykłe odgłosy. Nie wiem tylko czym teraz czyścić bo skończył się ten malinowy płyn z opakowania. Coś polecacie sprawdzonego a nie niszczącego łańcucha?
Odpowiedz
#22
Mam pytanie, czy ktoś widział może jeszcze w którymś lidlu ten zestaw do naprawy z łatkami, ale chodzi mi o to by był w saszetce. Byłem w kilku i nigdzie już w piątek nie było.
Odpowiedz
#23
Na koncertowej (przy nowej policji) jest jeszcze Smile Przynajmniej wczoraj było kilka sztuk jeszcze, klucze i do łańcucha też. Tylko od wczoraj jest już tydzień wędkarski, więc mogli zdjąć, lub poszło.
www.dziennikwschodni.pl
Dzieje się coś ciekawego? Pisz śmiało na PW!
Odpowiedz
#24
Czy ktoś kojarzy czy w Lidlu są jeszcze jakieś akcesoria rowerowe? Były chyba niedawno liczniki bezprzewodowe, orientujecie się, w którym Lidlu można je jeszcze kupić?

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
Zajrzyj na Nadbystrzycką, dzisiaj widziałem te liczniki w cenie ok. 30zł.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#26
za 20 zł mogę Ci mój odpalić
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#27
Mnóstwo liczników (około 30) jest w Lidlu przy Armii Krajowej.
Odpowiedz
#28
Czy komuś rzuciły się w oczy gdzieś w Lidlu okulary rowerowe? Może gdzieś jakieś niedobitki zostały... moje się połamały Sad
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
Na Jana Pawła były dwa albo trzy komplety kilka dni temu.
Odpowiedz
#30
Dzięki, spróbuję podjechać i sprawdzić Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości