Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.04. Sob.godz.6:00 pętla Kunickiego
#21
Andrzej dzięki za organizację i wybór trasy. Było przednio. Dzięki reszcie za przybycie, całkiem spora grupa się zebrała.
radzik napisał(a):Pogoda dopisala, nogi opalilem:d
Wariat :-P

U mnie ambitny plan dokręcenia jeszcze jakiejś 20stki spełzł na niczym. Zwyczajnie się styrałem ;-)
Podpisu brak
Odpowiedz
#22
Fajna wycieczka! Dzięki wszystkim za towarzystwo.
Ja poza rozkoszowaniem się urokami wyprawy pełniłem dziś ważną funkcję spowalniacza wycieczki Smile
Ujechałem się potwornie. Mi też wiatr wiał przeważnie w twarz Smile

Pozdrowienia,
Paweł
Odpowiedz
#23
Super trasa dużo podjazdów doskonale i dzięki temu mam ochotę na więcej.
Dzięki za wspólne kręcenie .
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#24
Parę fotek:

http://www.fotosik.pl/u/KPawel/album/1163172

Pozdrowienia,
Paweł
Odpowiedz
#25
Miałem takie marzenie... żeby pojechać z Wami, ale niestety praca mnie dopadła Sad
Tym bardziej teraz żałuję, jak zobaczyłem że stołowaliście się w najlepszej roztoczańskiej restauracji z chyba najpiękniejszymi roztoczańskimi kelnerkami :mrgreen: Jak było chłopaki? :-D
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#26
O endriu68 zdjęcie numer 12 od KPawła czyżby Ci urosły rogi nie daj Boże :-D
Prawie jak szatan na rowerze :
http://www.youtube.com/watch?v=XbGJog17 ... playnext=2
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#27
Następnym razem jadę z Wami
Odpowiedz
#28
Och żesz wy...!

myślałem, że prawdziwi mężczyźni już wymarli i te gadki to tylko podpucha ....

chapeau bas
... a dziura jest na wylot ...
Odpowiedz
#29
Panowie normalnie zmuszacie mnie ostatnio do sięgania po słowniki i encyklopedie.
Marek porównał asfalt i zjazdy na Roztoczu do Paryż - Roubaix Confusedhock: , ustawki babskie też zmuszają do śledzenia forum ze słownikiem Confusedhock: , Rafał -świeży import z Mexico wyjaśnił ,że nie jest Gringo tylko Polako :-D ,Jerzy , Yorki... już wiem co znaczy :roll: ... -dzięki.
Kris trafnie zauważył- jestem baranem :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości