Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.04 Rajd pamięci żołnierzy Zgrupowania "Zapory"
#31
Jakub.P napisał(a):Ręce tak mnie pieką, chyba włożę je do zamrażalnika Big Grin

widzę, że też wpadłęś na ten pomysł Tongue

Jakub.P napisał(a):Big Grin Darek grupa Zalesie?? Raczej grupa przez leśna i przez polna

jest moda a rekonstruowanie to można zrekonstruować i się okaże Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#32
Zajefajny rajd, świetnie się jechało.

Niezły był palnik z nieba, wszystko mnie piecze...
Inula się wykuruje, będzie OK
Asiu masz lepszą kondycję niż ja, to muszę stwierdzić :-)
Sprawdźcie się od kleszczy, bo były ich w lesie stada, ja jednego w drodze powrotnej szlajającego się po mnie znalazłem i się zdziwiłem, ale kleszcz tez się zdziwił że go znalazłem, a to nie jest aż tak zabawne.

Dzięki za towarzystwo, było bardzo fajnie.
Odpowiedz
#33
Dziękuję wszystkim za bardzo sympatyczną imprezę!!!

Trasa powrotna bardzo fajna.
Jestem lżejszy o "2 kg" z kurzu i wyglądam jak zebra ;-)
Warto było !!!!
Odpowiedz
#34
Ja już też doszedłem do siebie, wszystko mnie piecze od słońca. Wyjazd rzeczywiście udany, warto było posłuchać nielicznych, którzy byli naocznymi świadkami tamtych wydarzeń szczególnie że tak ciekawie opowiadają (no właśnie ten pies był ciekawy).
Wrzucam trasę grupy, która wracała nazwijmy to drogą alternatywną : trasa
Odpowiedz
#35
napiszę tak więcej takich rajdów :!: Dzięki wszystkim a koleżance życzę szybkiego powrotu do zdrowia, i jeszcze coś okazało się jak moja babcia zobaczyła zdjęcia z wyjazdu i poznała tego żyjącego Zaporczyka ten Zaporczyk z moim dziadkiem dobrze się znali, mój dziadek służył w WiN. Żałuje, że nie zamieniłam z tym Panem kilka słów ehhh :-( fotki z rajdu https://picasaweb.google.com/1058092033 ... directlink
Odpowiedz
#36
Wielkie dzięki dla Jurka i wszystkich organizatorów rajdu, który pod każdym względem był świetny. Do podziękowań przyłaczają się Karolina i mały Tymek (z przyczepki) :-D Czekamy na nastepne takie rajdy. Pozdrowienia dla wszystkich
rower, góry, warcholstwo i swawola!
Odpowiedz
#37
Witam!
Kolejne podziękowania dla Jurka i organizatorów. Inicjatywa godna naśladowania!
Darku, dzięki za trasę powrotną. Była fajnie urozmaicona, choć trochę szkoda, że ominęliśmy bagna ;-)
Był to mój pierwszy wyjazd z RL i już nie mogę doczekać się następnego.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#38
Lech napisał(a):(...)
Był to mój pierwszy wyjazd z RL i już nie mogę doczekać się następnego.

I to mi się podoba. Tak trzymać :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
Dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom, było super !
A tu parę fotek ode mnie (w tym zdjęcia z drogi powrotnej zaplanowanej przez Darka) :-) https://picasaweb.google.com/1066978172 ... g7m_x42YGg
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#40
I oczywiście podziekowania, dla wszystkich uczestników, szczególnie tych najmłodszych, o których obawiałem się najbardziej. Ale to ich opiekunowie raczej mieli problemy z formą


Powiedzmy szczerze: nie wszyscy opiekunowie mieli problemy z formą, ale za to wszyscy wykazali dużo chęci, determinacji, humoru, no i...dojechali! Jesteśmy baaaaardzo zadowoleni, szczęśliwi, dotlenieni za co dziękujemy. Cieszymy się, że mogliśmy poznać grono lubelskich zapaleńców rowerowych i złapać od Was zdrowego "bakcyla". Sądząc po komentarzach, propozycja, która padła na początku imprezy, by rajd wpisać w doroczny cykl wydarzeń, chyba nie jest złym pomysłem. Liczymy na dalszą współpracęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości