Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 lub 6.04. lublin-nałęczów lub lublin-kazimierz
#1
Witam.
Planuję wyruszyć właśnie w taką trasę. Wyjazd przed południem (dzień wolny). Zdecydowanie MTB. Jeśli do Kazimierza to powrót do Lublina pociągiem z Puław. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.
PS. Jeśli macie fajne mapki tych tras to będę bardzo wdzięczny, bo do Kazimierza jadę pierwszy razSmile
Kross A2
Odpowiedz
#2
Swego czasu, pojechałem wraz z serdecznym przyjacielem mojej kozy - holdenem, przez Kazimierz, do Puław, MTB 100% :!: , żadnej lipy :!: , co prawda, między Kazikiem a Puławami zgubiliśmy na moment szlak, wtedy tez padła bateria w rejestratorze wideo, ale ustosunkowując się do Twojej prośby:
nazar napisał(a):PS. Jeśli macie fajne mapki tych tras to będę bardzo wdzięczny, bo do Kazimierza jadę pierwszy razSmile

musisz jechać jak na filmie :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=zs5bv_4R ... p_play_all

Szerokości :!:
Odpowiedz
#3
na 6 bym się wstępnie pisał też nigdy do kazika się nie wypuszczałem i chętnie bym taką trasę przed świętami zaliczył.Podaj więcej szczegółów i jak planujesz powrót (o której pociąg i jak z biletami - pi razy drzwi)
Odpowiedz
#4
Bart:
Dzięki za video instruktaż - postaram sie zapamietać haha. Fajowa ta traska, mam nadzieję, że trafię.

Coolman:
Wieczorem podam szczegóły. Mam nadzieję, że pogoda się nie schrzani.
Kross A2
Odpowiedz
#5
Ja bym się też mógł pisać, pogoda nie będzie zachwycała według new.meteo, temp okolo 5 st, choć dobrze że wiatru wielkiego nie zapowiadają.
Odpowiedz
#6
szlak Kazimierz-Puławy bywa mocno błotnisty i pozarastany [chociaż teraz tego drugiego nie powinno być]. Jeżeli ktoś nie jechał to naprawdę warto. Jak będę na siłach to chętnie się wybiorę [w piątek].
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#7
w piątek z rana jakieś opady nadają lekkie? hmm ... a jutro z kolej po dziś mogę nie dać rady Wink
Odpowiedz
#8
Właśnie wróciłem z przejażdżki w okolicach Lublina. Pogoda była super. Też wole w piątek to zbiore siły.

Ale do rzeczy:
Pogoda: Padać ma w piątek między północą a 6 rano (3,3mm). Potem sucho cały dzień. Chmury. Temp. 9st. Triche zimno, ale może wystarczy. Za to nie ma wiatru.
Trasa: Mam papierową mapę lbl-nał-kaz wydawn. CartoMedia. Z tego co widzę to pół na pół asfalt i beton/polna. Może znajdę lepszą w necie. Jeśli nie będzie czasu to Kazimierz-Puławy zrobimy szosą.
Pociąg: 15:48, 16:48, 18:52, 19:58 (z przesiadką). Wszystkie przewożą rowery. Cena podstawowa 12,4zł (nie licząc piwaSmile

Także damy radę. Jeśli nie spadnie śnieg to jadę tak czy siak. Ale super będzie jak się przyłączycie. Wyjazd w piątek o 8-9 spod skansenu. Dajcie znać
Kross A2
Odpowiedz
#9
jutro potwierdzę bądź zaprzeczę Big Grin ale korci mnie żeby jechać i to mocno

Sprawy się pokomplikowały przez wczorajszą awarię sprzętu, jeśli zrobię rower jutro z rana tak że będę pewny że przejedzie tą trasę to jadę (pod warunkiem że nie będzie padać ani ciapać) jak nie zrobię sprzętu to niestety zostaję w domu i pośmigam po okolicy po południu.
Odpowiedz
#10
Odgrzebałem z zeszłego roku
Trasa Skansen - Kazimierz [czerwony pieszy], Kazimierz - Puławy [niebieski pieszy] ~~ 80 km
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości