Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.04.2012, godz.15, Skrz. Spół.Pracy/Związkowa
#1
Zapraszam na tzw. "poświąteczne wytrząsanie" ;-) . Godzina taka, że juz powinniśmy oderwać się od świątecznego stołu (a jak nie to zjeść wcześniej). Dystans nieduży bo pętla od miejsca ustawki przez Ciemięgę, Snopków, Barak, Dąbrowicę, Płouszowice, Marynin do Jana Pawła II (Lukoil) to zaledwie 40km.
Trasa terenowo-szosowa. Przewiduję powrót przed zmrokiem, ale na wszelki wypadek lampki wziąć. Coś do jedzenia i picia też bo sklepy raczej zamknięte.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ja bym chętnie pojechał,kuzyn zaprosił na lany poniedziałek.Nie wiem ile ma pojemników z wodą i jak długo będziemy się oblewać.A taki oblany nie pojadę przecież.pzdr.Miłego kręcenia.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#3
mani_73 napisał(a):Ja bym chętnie pojechał,kuzyn zaprosił na lany poniedziałek.Nie wiem ile ma pojemników z wodą i jak długo będziemy się oblewać.A taki oblany nie pojadę przecież.pzdr.Miłego kręcenia.

No to nie polewajcie ;-) za dużo
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Dzięki za jazdę Smile Nie każdy tak jak Jurek przyśpiesza na podjazdach Big Grin
Trasa
Odpowiedz
#5
Ja również dziękuję. Było nas czterech, jeszcze Marcin i endriu68, który prosto z pracy pojechał na rodzinną imprezę towarzysząc nam przez połowę trasy.
Migawka z wąwozów w Snopkowie
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... znaUstawka
U mnie dtd 61,5km, avg 20,1km/h, max 47km/h
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Dzięki za dokładkę , dość przypadkowo po pracy- Oby tak częściej,-super
Odpowiedz
#7
Szkoda że tak mało zdjęć , patrząc się na trasę wydaję się być znajoma , aczkolwiek w szczegółach mam wrażenie że w wielu miejscach dziewicza , przynajmniej dla mnie i będę chciał ją kiedyś przejechać waszym śladem.
Pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#8
piotr73 napisał(a):Szkoda że tak mało zdjęć , patrząc się na trasę wydaję się być znajoma , aczkolwiek w szczegółach mam wrażenie że w wielu miejscach dziewicza , przynajmniej dla mnie i będę chciał ją kiedyś przejechać waszym śladem.
Pozdrawiam Piotrek

Nie było kiedy robić :lol: . Mam nadzieję pojeździć w tym roku w różne ciekawe miejsca.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości