Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promowanie Stowarzyszenia / forum / jazdy na rowerze
#21
Witam!
Jak poznam już kogoś tak po ludzku :-D zobaczę co i jak, to zapytam się swojego kierownika, czy nie dałoby rady przykleić jakiś plakatów w sklepie. GO SPORT Lublin, jeśli jesteście zainteresowani oczywiście ;-)
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#22
Pomysły niezłe. Co do malowania jestem za jak by byly stroje mogli bysmy
sie ustawić bez rowerów a w strojach na TDP taka promocja. Co do ulotek tego ludzie nie czytają niestety. Co do kasy pisałem prace lic. na temat stowarzyszen i z tego co sie orientuje to mozna przekazac 1 % podatku na rzecz stowarzyszenia poniewaz jest zarejestrowane w KRS.
Odpowiedz
#23
Nie wiem co dostałeś z tej pracy, ale kiepsko się orientujesz Tongue 1% podatku przekazuje się tylko na tzw. organizacje pożytku publicznego. A żeby być taką organizacją trzeba spełnić wiele warunków, których RL jeszcze nie może spełnić.

Ale wymalowanie napisów "www.RowerowyLublin.org" na asfalcie w kilku miejscach to chyba niezły pomysł. Na wielu wyścigach kibice malują asfalt, więc my też chyba możemy Big Grin Byle nie na zakrętach Big Grin

Co do strojów to niech każdy kto ma założy koszulkę i będzie ok. Nie ma szans, żeby nowa partia strojów doszła przed TdP, więc pozostali będą musieli się jakoś inaczej wyróżniać Smile Myślałem, żeby sobie twarze pomalować tak jak np. robią to kibice piłkarscy, ale to raczej nie wypali (logo ludziom nic nie powie, a napis jest za długi Big Grin).

Co do ulotek, to na TdP można rozdawać, ale rzeczywiście większość z nich trafi do śmietników (albo jeszcze gorzej: na ulicę). Dlatego ulotki to raczej na ścieżce. Ten sposób moim zdaniem sprawdził/sprawdza/sprawdzi się świetnie.

No i czy ktoś podejmie się zrobienia transparentu? Wystarczy kawałek jakiegoś prześcieradła, na nim sprayem czy inną farbą można namalować adres strony i ewentualnie logo. Przybić to do jakichś kijków i będzie fest transparent Big Grin Są chętni do takiej roboty?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#24
Witam to mój pierwszy post co do baneru jestem za nawet wiem gdzie można go malować i szablony literek tez się znajda :-) a z przypinkami jest tak ze ja zrobiłem kilka sztuk tylko ze zrobiłem Porozumienie Rowerowe Lublin jak trzeba inne to mogę tez zrobić tylko trzeba się do mnie zgłosić i się zrobi ;-) :mrgreen:
Odpowiedz
#25
No jako organizacja pozytku publicznego możecie zostać i wtedy dostaniecie ten 1 %, fakt trudne to ale zawsze;p A dostałem 4.5Tongue Zawsze tez mozecie wprowadzic składki członkowskie i z tego pormowac forum
Odpowiedz
#26
KermitOZ, czy dobrze kojarzę, że ty rozdajesz wizytówki? Mógłbyś je wrzucić tu albo np. na chomikuj.pl?
Odpowiedz
#27
mamut77 napisał(a):Pomysł jest na pewno dobry, ale na przykład ja do rowerowego wpadam, pokazuję, co chcę i wypadam, niespecjalnie zwracając uwagę na to, co leży na ladzie, czy parapacie.
A jak płacisz to nie patrzysz na kasę fiskalną i okolice?

Cytat: Można by też poprosić taki sklep, czy serwis, żeby powiesił sobie w widocznym miejscu jakiś plakat promujący RL. Tyle że wydaje mi się, że taki plakacik musiałby być wyższej jakości, żeby ktoś w ogóle chciał ozdabiać nim swój przybytek.

Niekoniecznie. Myślę, że prosty, estetyczny plakat (np. duże logo plus adres) wydrukowany na pomarańczowym papierze dałby radę. Oczywiście wszystko zależy od właścicieli sklepów.

Cytat: I jeszcze jeden pomysł.
Nad zalewem widziałem namalowany na ścieżce adres strony internetowej MOSiR. A może coś takiego, także na ścieżkach? W końcu większość rowerzystów raczej zwraca uwagę na to, po czym jedzie :-) .

Bardzo dobry pomysł, ale nie wiem, czy każdy może sobie ot tak pomalować ścieżkę. Hmm.. Kojarzę, że na Noc Kultury na chodnikach były malowane wiersze. Spróbuję się dowiedzieć od organizatorów, jakie potrzebne są na to zezwolenia.

http://prawo.money.pl/grupa-pl_soc_praw ... 21578.html
Odpowiedz
#28
Co do plakatów to pisałem wcześniej, że powinno dać rade powiesić w GO Sporcie, tylko że mój kierownik jest na urlopie Undecided
Ale myślę że się uda, bo plakaty z rajdu mazovii wisiały.
Peace
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#29
Mejmy nadzieję, że kierownik kiedyś z urlopu wróci. Wink
Odpowiedz
#30
Marta napisał(a):A jak płacisz to nie patrzysz na kasę fiskalną i okolice?
Szczerze mówiąc w wypadku kasy interesuje mnie jej wyświetlacz i to, co on pokazuje. Rzeczywiście, w ostatnik sklepie rowerowym, w którym coś kupowałem przy kasie znajdowały się ze trzy kupki różnych ulotek reklamowych. Tyle że jakoś nie rzuciły mi się w oczy tak, żebym miał ochotę jakoś bliżej się z nimi zapoznać.
Poza tym jednak jestem facetem i jako taki kiepsko sobie radzę z widzeniem obwodowym :-P . Więc może dlatego nie zauważam takich rzeczy :-) .

Marta napisał(a):ale nie wiem, czy każdy może sobie ot tak pomalować ścieżkę
Jeżeli to miałby być napis na stałe, to zezwolenie raczej będzie potrzebne. Sądzę, że trzeba by zapytać o to tego, kto odpowiada za ścieżki w naszym mieście. Spróbuję zresztą dzisiaj e-maila wysłać z zapytaniem w tej sprawie i zobaczymy co i jak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości