Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promowanie Stowarzyszenia / forum / jazdy na rowerze
#31
Marta napisał(a):KermitOZ, czy dobrze kojarzę, że ty rozdajesz wizytówki? Mógłbyś je wrzucić tu albo np. na chomikuj.pl?

Ostatnio rozdawał Jurek. Mogę Ci wysłać najnowszy projekt na maila, jak coś to priv Smile

Dziś, około 15, może później jadę z ulotkami na ścieżkę porozdawać trochę, to może jutro na masę więcej ludzi przyjedzie Smile

Jeśli ktoś chętny na wspólny kolportaż to zapraszam. Na razie jestem jeszcze przy kompie, więc piszcie. Później łapcie mnie na ścieżce. Pewnie będę się kręcił w miejscach, gdzie rowerzyści się zatrzymują/schodzą z roweru (mostek na wysokości Lidla, Krochmalna, zjazd na tamę) Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
oj niestety za późno przeczytałam Twojego posta.. kręciłam sie dziś gdzieś koło 16 w okolicach ścieżki ale jakoś Cię nie było widać..
Jakbyś jutro jeszcze planował jakąś akcję kolportażową przed południem - korzystając jeszcze z czasu urlopowego - moge sie dołączyć ;-)
Odpowiedz
#33
KermitOZ napisał(a):
Marta napisał(a):KermitOZ, czy dobrze kojarzę, że ty rozdajesz wizytówki? Mógłbyś je wrzucić tu albo np. na chomikuj.pl?

Ostatnio rozdawał Jurek. Mogę Ci wysłać najnowszy projekt na maila, jak coś to priv Smile

Wyślij, pięknie proszę. Smile
Odpowiedz
#34
hej wszystkim :mrgreen:
mam przyczepkę -pisałem o niej przed chwilą odnośnie masy - dwókołowa -fajna :mrgreen: ,na chwilę obecną jest bezużyteczna -możnaby pomalować ją na barwy stowarzyszenia,doczepić 2 flagi też w kolorze "Rowerowego Lublina" i od czasu do czasu przejechać się takim pojazdem po ścieżce -przyczepkę udostępnię za 1 zł :mrgreen: ,a malowanie /profesjonalnie z jakimś logo /to już "moja głowa"
co Wy na to ???
Mariusz
Odpowiedz
#35
Świetny pomysł z tą przyczepką Smile Przyjedź z nią dziś na masę Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#36
Tutaj znajdziecie ulotkę Rowerowego Lublina:
http://chomikuj.pl/rowerolub

Możecie ją wydrukować i obdarować nią znajomego rowerzystę lub rowerzystkę.
Odpowiedz
#37
http://nasza-klasa.pl/profile/10692019/ ... album/2/44


JA PROMUJE TEN SERWIS NA Naszej-Klasie ;d
Odpowiedz
#38
Super, swego czasu też wstawiłem logo i adres strony do mojego profilu, więc jak ktoś przegląda galerię to widzi adres i może zajrzeć. A podpis pod fotką dawaj z z adresem do strony - www.RowerowyLublin.org a nie tylko do forum Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#39
KOMENTARZE NA NASZEJ KLASIE POD PLAKATEM MILE WIDZIANE Smile
Odpowiedz
#40
To co wymyśliliśmy tutaj odnośnie malowania na ścieżkach, nie jest taką prostą sprawą. Wychodzi na to, że przy takich pomysłach znajduje zastosowanie PoRD, artykuł 45, punkt 1, podpunt 10. Czyli trzeba pozwolenia... Tyle że jakoś jeszcze nie udało mi się ustalić od kogo konkretnie Undecided .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości