Strony (7): 1 2 3 4 5 ... 7   
Marta   26-07-2009, 19:06
#1
Myślę, że przyda nam się wątek, w którym będziemy się dzielić pomysłami na zwiększanie naszych szeregów, popularyzowanie jazdy rowerem czy lobbowanie u lokalnych władz.

Zaczynam.


1) Tutaj można dodać informacje o Stowarzyszeniu:
http://www.rowery.org.pl/rowery.htm
http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/ ... ?pname=107
http://www.lublin.eu/Urzedy_instytucje-14-121.html


2) Mieliście fajny pomysł ze strojami. Smile Tak się składa, że działam w internetowej społeczności Lobbystek. Tam ktoś wpadł na pomysł forumowych znaczków:
http://lobby.blox.pl/resource/LB_znaczki_5_wzorow.jpg
http://lobby.blox.pl/2008/11/Na-szyi-lub-na-piersi.html
Jeżeli dużo osób byłoby zainteresowanych takimi znaczkami z logo Rowerowego Lublina, to mogę się skontaktować z osobą, która to zorganizowała dla Lobby, i dowiedzieć się co i jak. Na razie mogę powiedzieć, że cena takiego znaczka to ok. 3zł, dostępne są dwa rozmiary: średnica 2,5cm oraz 5cm
Perez   26-07-2009, 22:26
#2
Oprócz lobby dobre byly by naklejki
Marta   27-07-2009, 10:58
#3
Napisałam do kilku gazet lokalnych, sugerując artykuł o lubelskiej społeczności rowerowej. Dzisiaj dostałam odpowiedź z "Dziennika Wschodniego": "Dziękujemy za sugestię - chętnie skorzystamy". Trzymajcie kciuki, może już niedługo o nas napiszą. Smile
marecky   27-07-2009, 11:28
#4
wklepałem temat przypinek (badzików) czy też znaczków (jak zwał tak zwał) na allegro i pierwszy lepszy link do aukcji firmy która takie rzeczy robi

link

100 szt. to sporo ale cena 153 zł/100 szt. plus przesyłka jest myśle ok
Marta   27-07-2009, 12:37
#5
Jest wiele firm produkujących przypinki:
http://www.przypinki.info/
http://www.przypinki.eu/
http://www.przypinki.pl/
http://przypinka.pl/index.php?d=aktualnosci#3

Tutaj jest ciekawa oferta - wzór jest dodawany do oferty sklepu w zamian za link:
http://www.przypinka.com.pl/index.php?main_page=page_4
Dzięki temu nie ma konieczności kupować z góry dużej ilości znaczków, każdy może je kupić indywidualnie. Z drugiej strony inne sklepy oferują różne rodzaje znaczków - zamiast agrafki jest magnes albo otwieracz.
Kamil   27-07-2009, 12:58
#6
a może coś takiego ? :-)

http://naszywki.com.pl/
KermitOZ   27-07-2009, 13:13
#7
Hej

Fajnie, że się interesujecie sprawami promowania Stowarzyszenia i jazdy na rowerze, ale za taki rzeczy jak przypinki, naszywki itd ktoś przecież musi zapłacić. Stowarzyszenie nie ma na razie na takie rzeczy pieniędzy, jak to się zmieni to warto będzie w takie rzeczy zainwestować. Chociażby po to, żeby ludzie, którzy utożsamiają się ze społecznością Rowerowego Lublina mogli to zamanifestować Smile

Na razie trzeba się skupić na tym, żeby jak najwięcej rowerzystów dowiedziało się o tej stronie i zechciało jeździć na wspólne wycieczki i przyjeżdżać na masę krytyczną. Gdy będziemy mieli już dużo ludzi, to nastąpi reakcja łańcuchowa i liczba użytkowników forum zwiększy się jeszcze bardziej.

W takim celu trzeba robić to, o czym pisała Marta w pierwszym poście: dawać info na portalach itp, co miałem w planach, ale ostatnio zaniedbałem ;/ Do tego dochodzą ulotki, które Jurek rozdawał na ścieżce, wizytówki, które ja też rozdawałem na masie krytycznej i czasem rozdaję na ścieżce. Trzeba zintensyfikować ten rodzaj działań, bo są one najlepszym środkiem promocji wśród rowerzystów.

Gdy będzie nas już dużo, skupionych wokół tego portalu będziemy mieli dużą siłę do tego, żeby rozwijać infrastrukturę rowerową i zdobywać przychylność władz dla rowerzystów. Tutaj na pewno warto będzie działać wspólnie ze PR, które ma już doświadczenie w tego rodzaju rozmowach, ale jest w nich na razie osamotnione, a wiadomo, że jak jesteś sam to cię każdy olewa.

I to, co napisałem w shoutboxie: niech każdy powie o stronce swoim znajomym, zachęci do wspólnej jazdy z ekipą RL, a nasza liczba gwałtownie się zwiększy Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
ArtiArt   27-07-2009, 13:31
#8
Ja tak sobie ostatnio myślałem, że podczas naszego krajowego touru można kibicować z dużym banerem gdzieś na pętli. wtedy dużo osób zobaczy to podczas kibicowania oraz w telewizji.

Pozdrawiam
ArtiArt
holden   27-07-2009, 13:38
#9
ArtiArt napisał(a):Ja tak sobie ostatnio myślałem, że podczas naszego krajowego touru można kibicować z dużym banerem gdzieś na pętli.
Moim zdaniem świetny pomysł, najlepiej chyba gdzieś na zakręcie, bo wtedy większe prawdopodobieństwo, że się załapie do kadru.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Perez   27-07-2009, 13:48
#10
KermitOZ napisał(a):Stowarzyszenie nie ma na razie na takie rzeczy pieniędzy

narazie mozna zrobić zbiórkę po piątaku i wyrobić coś takiego tym co zaplacą.
Strony (7): 1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.