Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#91
Nieprawda. Nie ma nic w regulaminie na temat wymaganego rodzaju roweru. Jeśli się mylę to proszę mi podać konkretny paragraf i punkt.

Ja poniekąd rozumiem organizatorów w kontekście tego co pisał Fazi, ale takich rzeczy się nie robi na 5 minut przed startem. Albo coś jest zawarte w regulaminie i się tego trzymamy albo nie. Myślałem, że regulamin obowiązuje obie strony...
Odpowiedz
#92
Jasne. Piszę tylko co mi wiadomo. Sypnięto paragrafami przełajowcom, pokazano palcem tu i tu. W takiej sytuacji można startować, ale o klasyfikację na mecie trudno. Pamiętajmy, że Sędzia Główny w szczególnych sytuacjach jest ponad regulaminem i ostateczne decyzje są podejmowane przez niego. Także do niego można kierować protesty w dniu zawodów. Co do wyników, jest na to pół godziny od ich ogłoszenia. Skoro mamy wtorek :-P to zapewne wszystko sobie wyjaśnili.
Co do paragrafów, zbadam sprawę ;-)
Smile
Odpowiedz
#93
imho jeśli org nie chce, żeby ludzie startowali na szosówkach to powinien poprowadzić trasę tak, żeby nie dało się na nich przejechać, zamiast omijać ciekawe tereny. Ale to tylko moje, trzepackie zdanie Smile
Odpowiedz
#94
maYkel napisał(a):Nie ma nic w regulaminie na temat wymaganego rodzaju roweru. Jeśli się mylę to proszę mi podać konkretny paragraf i punkt.
A jednak coś jest:

REGULAMIN SKANDIA MARATON LANG TEAM 2012

§ 8. PROGRAM ZAWODÓW
Skandia Maraton Lang Team 2012 to cykl ogólnopolskich imprez sportowo-rekreacyjnych rozgrywanych na rowerach górskich.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#95
W takim razie osoby na rowerach trekkingowych też nie powinny zostać klasyfikowane.
Odpowiedz
#96
paul67 napisał(a):§ 8. PROGRAM ZAWODÓW
Skandia Maraton Lang Team 2012 to cykl ogólnopolskich imprez sportowo-rekreacyjnych rozgrywanych na rowerach górskich.
Bez definicji roweru górskiego to jest bełkot a nie paragraf. ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości